Pondelok, 2. februára 2015, meninyErik, Erika, zajtra Blažej
Dnes prezretých 2611 študentských prácOnline: 286 mladých ľudí

:: Prihlásenie

:: Odporúčame

:: Ostatné » Nezaradené

:: KATEGÓRIE - Referáty, ťaháky, maturita:

Kde schovať ťaháky?

Autor: Dievča ivanka88 (24)
Hodnotenie: 6.8
Dátum: 17.12.2009
Jazyk: Slovenčina
Rozsah: 643 slov
Počet zobrazení: 9165
Tlačení: 386
Uložení: 405
Pripináčik - je nenápadný a úplne super! Na výkres si vytlač potrebné učivo a zospodu na lavicu ho pripni pripináčikom. Keď bude vzduch čistý, jednoducho ho pretoč k sebe, opíš, čo treba a keď je hrozba v tvojej blízkosti, stačí ho len potichu zasunúť a tváriť sa nenápadne!

Samolepka - je podobná ako pripináčik, fígeľ je v tom, že oba konce prilepíš na spodok lavice! Počas písomky ten koniec, čo je ďalej od teba, odlepíš a môžeš pokojne odpisovať! V prípade nebezpečenstva odhalenia stačí prilepiť prvý koniec späť!

Vreckovka a guma
- na vreckovku alebo gumu si napíš potrebný text alebo vzorec! Keby niečo, stačí vyfúkať noštek a potom vyhodiť . pozor, odporúčame len na písomkách z matiky !

Kalkulačka - opäť len na matike! Pri vedeckých kalkulačkách sa dá voľný priestor na puzdre maximálne využiť nenápadným ťahákom!

Mobil - na jeho užívanie dávaj pozor, zákon totiž zakazuje používanie mobilných telefónov počas vyučovania! Do poznámok si avšak môžeš napísať dané učivo, nechať to na displeji a rýchlo opísať, čo treba! V mobile môžeš využiť aj bluetooth - komunikovať so spolužiakmi, povymieňať si potrebné info - nič to nestojí, no je to adrenalín, preto dávaj bacha!

Mobil a dlhé vlasy - sa dajú maximálne využiť! Stačí, ak si doma nahráš na mobil všetko, čo potrebuješ, sadneš si do zadnej lavice, okolo krku omotáš arafatku, do jedného ucha strčíš slúchadlo a je to! Dávaj ale pozor, aby ťa zo slúchadla nebolo príliš počuť, inak by došlo ku katastrofe! Pomocou prehrávača v mobile stačí už len posúvať jednotlivé nahrávky a vybrať si, čo práve potrebuješ počuť! Funguje 100%-tne, máme odskúšané!

Pero - dnes už dostať perá, ktoré majú v sebe zabudovaný pergamen. V slabej chvíľke ho stačí vytiahnuť von a potom znovu zastrčiť. Tieto perá sú však len na jedno použitie, preto odporúčame čosi iné - ŤAHÁK NA PERE! Stačí, ak si doma v počítači napíšeš maličkým písmom a v skratkách, čo nevieš, vytlačíš a potom priesvitnou lepiacou páskou nalepíš na biele pero! Ak je toho veľa, použiješ viac pier a počas testu ich jednoducho vymaníš, veď na tom nie je nič divné! Pecka!

Tvoje okolie - fantázii sa medze nekladú. Pri krátkych záležitostiach ti pomôže lavica, ak ide o čosi dlhšie, použi ťahák nalepený pod tvojim zadkom! Efektná je aj tabuľa. Ak je poriadne popísaná, niekam natlač vzorec, ktorý potrebuješ - bude slúžiť všetkým a nikto ťa nebonzne! Ak je tabuľa čistá, sprav na nej pár šmúh, napíš, čo potrebuješ, no zamaskuj to tak, aby to vyzeralo aspoň napoly zotreté! V prípade, že sídliš pri stĺpe, skús využiť ten a nalepiť naň vedľa kalendára drobný ťaháčik!

Extrémista - ak sedíš na takom mieste, že ťa veľmi dobre nevidno, môžeš použiť maximálne extrémny ťahák! Jeho čaro spočíva v tom, že ho máš rovno pred sebou, zakrývaš si ho rukou a priamo odpisuješ! V kombinácii s nenápadnosťou a tvojou rýchlosťou môže byť tvojím požehnaním, ale aj prekliatím.

Fľaša - skutočne originálny ťahák! Na etiketu fľašky napíš učivo - žiaden učiteľ sa ti tam pozerať nebude, lebo by mu to nenapadlo! Ak sa vyznáš v PC a poznáš Photoshop alebo iný program na úpravu fotiek a obrázkov, stačí, ak zoskenuješ etiketu, odstrániš z nej v kompe pôvodné keci, vytlačíš a ťahák je na svete!

Posunková reč - ľahký spôsob dorozumievania. Namiesto písomky máš mať test? Netreba zúfať, stačí sa dohodnúť s kamošmi, aby ti ukazovali na rukách odpovede A je jeden prst, B sú dva prsty a tak ďalej. A účinné je aj kopanie do stoličky!

Peračník - efektívne najmä pri typoch, ktoré majú krídla. Ak vlastníš takýto peračník, vlož ťahák do priesvitného krytu na jednom krídle a peračník jemne pootvor tak, aby si naň videl/a iba ty! Avšak nedívaj sa tam často ani ho veľakrát neotváraj, bolo by to podozrivé!

Spolusediaci
- prastarý ťahák, ktorý zaručene funguje a za ktorý ťa učiteľ nikdy nepotrestá, ale prvý krát len upozorní! Máš inteligentného spolusediaceho, ktorý je natoľko humánny, až je ochotný ti v slabých chvíľach poradiť? V tom prípade si môžeš gratulovať, alebo niekoho takého veľmi rýchlo vyhľadať!
Oboduj prácu: 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 (10-najlepšie)

Komentáre

TIP: Zaregistruj sa a vystupuj pod vlastným Zones ID.
Meno:
Príspevok:
Ochrana proti SPAMu. Koľko je 2+2?

Meno: Lukas Kanaj
Pridané: 17/12/2013 18:44
Velmi ucinnym tahakom je napriklad kalendar. Ak sedis pri okne tak si na parapetu daj kalendar a nanho napis nejake udalosti a mezdi ne si napis aj tahak. Ja som to skusil styri krat a tri krat sa mi to podarilo no stvrty uz nie.
Meno: lol
Pridané: 17/10/2013 21:43
vytlač si ťahák na malí papier, počas testu si ho skri pod ruku, ktorú budeš mať položenú na lavici. Ked bude vzduch čistý tak ruku odokry aodpisuj :)
Meno: ajaka
Pridané: 22/05/2013 09:24
napis si to na ruku
Meno: uuuuu
Pridané: 22/05/2013 09:21
zzzzzzzzzzzzm nufdadf nudaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Meno: gtjzhghjzjkhvh
Pridané: 22/05/2013 09:21
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzztttttttttttttttttttttttttttttttttzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzttttttttttttttttttttttttttttttzzzzzzzztttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzztttttttttttttttttttttttttttzttttttttttttttttttttttttttttttttttzzzzzzzzzzzzzzzzzztttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttzzztttttttttttttttttttttttttttttttttttt
Meno: n.a.s
Pridané: 30/01/2013 14:19
unas tieto veci su marne
Meno: papuča
Pridané: 21/05/2012 16:06
Papuča je veľmi jednoduchý ťachák. Napíš si na papier ťahák a prilep si ho na podrážku papuče. Cez písomku si prelož nohu cez nohu a na podrážke výborne vydíš ťahák. A môžeš opisovať. :D
0.036