Štvrtok, 26. novembra 2015, meninyKornel, zajtra Milan
Dnes prezretých 3380 študentských prácOnline: 183 mladých ľudí

:: Prihlásenie

:: Odporúčame

Tlačové správy

Pre ďalšie informácie pre média nás kontaktujte na redakcia@zones.sk.

Návštevnosť

Obdobie: 03/2015 Absolútny počet jedinečných návštevníkov: 824 846

SuperBrigády.sk prinesú študentom brigády na celom Slovensku

10.06.2015
Tlačové správy

Stovky brigád a sezónnych prác nájdu študenti na novom portáli SuperBrigády.sk, ktorý odštartoval od júna 2015. Jeho cieľom je nielen počas letných mesiacov priniesť čo najviac zaujímavých príležitostí, pomocou ktorých si hlavne mladí ľudia môžu privyrobiť. SuperBrigády.sk vynikajú svojou jednoduchosťou, prehľadnosťou a rýchlou možnosťou reagovať na ponuky. Používateľom ponúka jednoduché vyhľadávanie, ktoré študentom dáva možnosť sa už za pár sekúnd dostať k ... Viac »

Zones.sk prekročil hranicu návštevnosti 800 tisíc reálnych používateľov

22.04.2015
Tlačové správy

Študenti z celého Slovenska sa na písomné maturity pripravovali aj pomocou Webu. Portál Zones.sk, ktorý zhromažďuje tisícky učebných textov, totiž v marci 2015 zaznamenal rekordnú návštevnosť. Kým počas minuloročných maturít si ho otvorilo 600 tisíc ľudí, tento rok to bolo vyše 800 tisíc (tabuľka č. 1). Tvorcovia portálu očakávajú, že v nasledujúcich mesiacoch dosiahnu prvý milión mesačných návštevníkov.„Stáva sa z toho tradícia. Počas maturít nám výrazne rastie ... Viac »

Zones.sk odštartoval rok s rekordnou návštevnosťou 700 tisíc jedinečných používateľov

23.02.2015
Tlačové správy

Vyše 700 tisíc jedinečných používateľov počas januára 2015 využívalo služby a hľadalo informácie na Zones.sk. Vytvorili tak nový rekord, keďže študentský portál fungujúci od roku 2008 takúto návštevnosť zaznamenal vôbec prvýkrát. K vysokému číslu prispelo neustále skvalitňovanie aktuálnych projektov, pričom portál chce v tomto trende pokračovať aj naďalej.   Výrazný nárast návštevnosti dokazuje aj porovnanie s predošlým rokom. Kým v januári 2014 navštívilo ... Viac »

Portál Zones.sk informuje študentov už sedem rokov

12.01.2015
Tlačové správy

Študentský portál Zones.sk oslavuje siedme narodeniny. Od januára 2008, kedy si ho otvorili prví používatelia, sa postupne vypracoval až na lídra medzi študentskými stránkami. Každý rok prináša množstvo nových služieb, informácií, webových a mobilných aplikácií. V nasledujúcich mesiacoch plánujú jeho tvorcovia spustiť nový brigádnický portál a prilákať na svoje stránky ešte viac používateľov z celého Slovenska.„Pozitívne ohlasy od študentov, ale aj vysoká ... Viac »

Zones.sk opäť trhá rekordy v návštevnosti aj v počte stiahnutých aplikácií

09.06.2014
Tlačové správy

Portál Zones.sk potvrdzuje svoju pozíciu lídra medzi študentskými stránkami. V marci 2014 zaznamenal historickú návštevnosť, keď si ho otvorilo viac ako 600 000 unikátnych používateľov spolu s vyše miliónom návštev. Najviac priaznivcov má medzi študentmi v krajských mestách, ktorí si zároveň najčastejšie sťahujú jeho mobilné aplikácie."V poslednom období sme intenzívne pracovali na kvalitnom obsahu stránok, ako aj na vývoji aplikácií pre mobilné telefóny. Snažili sme ... Viac »

1 | 2 | 3 | 4 | 5 Ďalej
0.020