Utorok, 21. apríla 2015, meninyErvín, zajtra Slavomír
Dnes prezretých 29736 študentských prácOnline: 2243 mladých ľudí

:: Prihlásenie

:: Odporúčame

Tlačové správy

Pre ďalšie informácie pre média nás kontaktujte na redakcia@zones.sk.

Návštevnosť

Obdobie: 03/2015 Absolútny počet jedinečných návštevníkov: 824 846

Zones.sk odštartoval rok s rekordnou návštevnosťou 700 tisíc jedinečných používateľov

23.02.2015
Tlačové správy

Vyše 700 tisíc jedinečných používateľov počas januára 2015 využívalo služby a hľadalo informácie na Zones.sk. Vytvorili tak nový rekord, keďže študentský portál fungujúci od roku 2008 takúto návštevnosť zaznamenal vôbec prvýkrát. K vysokému číslu prispelo neustále skvalitňovanie aktuálnych projektov, pričom portál chce v tomto trende pokračovať aj naďalej.   Výrazný nárast návštevnosti dokazuje aj porovnanie s predošlým rokom. Kým v januári 2014 navštívilo ... Viac »

Portál Zones.sk informuje študentov už sedem rokov

12.01.2015
Tlačové správy

Študentský portál Zones.sk oslavuje siedme narodeniny. Od januára 2008, kedy si ho otvorili prví používatelia, sa postupne vypracoval až na lídra medzi študentskými stránkami. Každý rok prináša množstvo nových služieb, informácií, webových a mobilných aplikácií. V nasledujúcich mesiacoch plánujú jeho tvorcovia spustiť nový brigádnický portál a prilákať na svoje stránky ešte viac používateľov z celého Slovenska.„Pozitívne ohlasy od študentov, ale aj vysoká ... Viac »

Zones.sk opäť trhá rekordy v návštevnosti aj v počte stiahnutých aplikácií

09.06.2014
Tlačové správy

Portál Zones.sk potvrdzuje svoju pozíciu lídra medzi študentskými stránkami. V marci 2014 zaznamenal historickú návštevnosť, keď si ho otvorilo viac ako 600 000 unikátnych používateľov spolu s vyše miliónom návštev. Najviac priaznivcov má medzi študentmi v krajských mestách, ktorí si zároveň najčastejšie sťahujú jeho mobilné aplikácie."V poslednom období sme intenzívne pracovali na kvalitnom obsahu stránok, ako aj na vývoji aplikácií pre mobilné telefóny. Snažili sme ... Viac »

So službou VýznamSlova.sk spoznáte tisícky cudzích slov

19.02.2014
Tlačové správy

Internetový portál Zones.sk prichádza s novinkou, ktorá pomôže nielen študentom. Prostredníctvom webovej aplikácie si budú môcť vyhľadať význam tisícok slov, a to na jednom mieste. Nová služba je dostupná pre všetkých používateľov na adrese http://vyznamslova.zones.sk/.Dominantným prvkom stránky je otvorená kniha, v ktorej používatelia môžu nájsť vysvetlenie neznámeho slova. Po jeho zadaní do vyhľadávača sa im zobrazí jeho význam. Rýchlosť vyhľadávania poteší najmä ... Viac »

Zones.sk oslavuje 6. narodeniny s novou aplikáciou pre študentov

08.01.2014
Tlačové správy

Najväčší študentský portál na Slovensku, Zones.sk oslavuje svoje 6. narodeniny. Pri tejto príležitosti pripravil pre svojich používateľov novú mobilnú android aplikáciu, v ktorej nájdu kompletnú databázu všetkých študentských prác.Aplikácia Zones Referáty obsahuje vyše 10 tisíc referátov, ťahákov, učebných poznámok ako aj vypracovaných maturitných otázok. Kvôli väčšej prehľadnosti sú rozdelené do viac ako 40 kategórií. Študenti sa k textom môžu dostať pomocou ... Viac »

1 | 2 | 3 | 4 | 5 Ďalej
0.122