Portál Zones.sk oslavuje 10. narodeniny

Pondelok, 08.01.2018 00:00 redakcia
Tlačové správy

Študentský portál Zones.sk oslavuje desiate narodeniny. Od začiatku roka 2008, kedy si ho otvorili prví používatelia, sa postupne vypracoval až na lídra medzi študentskými stránkami. Každý rok prináša množstvo nových služieb, informácií, webových a mobilných aplikácií. V trende neustáleho zvyšovania návštevnosti pokračuje aj naďalej.

„Pred desiatimi rokmi sme predstavili portál, ktorý sa postupne vypracoval na najväčší študentský portál na slovenskom internete. Máme pred sebou ďalšie výzvy, na ktorých už teraz aktívne pracujeme. V poslednom roku sme optimalizovali všetky naše produkty na mobilné zariadenia, čim sme ešte viac zjednodušili prístup k informáciám,“  povedal zakladateľ Zones.sk Ľuboš Demovič.

V uplynulom roku dosiahol Zones.sk historickú návštevnosť, keď si ho otvorili vyše šesť miliónov jedinečných mladých ľudí. Portál sústavne pracoval na posilňovaní svojho obsahu a denne naň pribúdali desiatky nových referátov, slohových prác či poznámok.

Zones.sk je najväčší študentský portál na slovenskom internete. Zameriava sa na žiakov základných, stredných, ako aj vysokých škôl. Prehľadnou formou im prináša tisícky učebných materiálov, ale aj služby, ktoré môžu využiť vo svojom voľnom čase.

Do jeho portfólia patrí najnavštevovanejší maturitný server Zmaturuj.sk s mobilnou aplikáciou Maturita SK. Okrem toho ponúka aplikáciu Zones Referáty a aplikáciu Školy s komplexnými informáciami o slovenských školských zariadeniach. Študentom sú určené aj ďalšie weby, Monitor9.skTestovanie5.skSuperBrigády.sk, VýznamSlova.sk, NájdiPSČ.sk, HladnýŠtudent.sk či Kurz-Euro.sk.

Komentáre

TIP: Zaregistruj sa a vystupuj pod vlastným Zones ID.

K dispozícii nie sú žiadne komentáre.


Odporúčame

0.019