Súťaž: Najväčšia svetová lekcia 2018

Piatok, 04.01.2019 08:00 Chlapec redakcia
Vytlačiť Správy pre študentov

Myslíš si, že svet je v rukách len tých „najmocnejších?” Myslíš, že je naozaj ťažké niečo zmeniť v Tvojom okolí a vytvoriť z Tvojho mesta či obce lepšie miesto pre život?

IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže v súvislosti s celosvetovou iniciatívou UNESCO a UNICEF vyhlasuje súťaž – “Najväčšia svetová lekcia”.

Zapojiť sa môžu študenti stredných a vysokých škôl a všetci mladí ľudia vo veku 18-30 rokov.

Hlavným cieľom súťaže je zvyšovať povedomie detí a mládeže o cieľoch udržateľného rozvoja a podporiť ich kompetencie v témach globálneho vzdelávania a participácie.

Inzercia brigády » Pridať novú brigádu

Podmienkou súťaže je vytvoriť aspoň 5 členný tím mladých ľudí vo veku 18-30 rokov a navrhnúť projekt, ktorý bude reagovať na potreby miestnej komunity a ktorý bude zároveň súvisieť s niektorým z cieľov udržateľného rozvoja. Víťazné projekty môžu získať grant vo výške 6 000 Eur.

Projekty je možné prihlásiť do súťaže prostredníctvom formulára, ktorý nájdeš v odkaze uvedenom na konci textu. Vyplnený formulár je potrebné poslať e-mailom regionálnemu koordinátorovi podľa kraju, v ktorom sa má projekt realizovať, najneskôr do 31. januára 2019.

Dokedy: 31. január 2019
Kde: kdekoľvek
Kedy: 2019

Všetky ďalšie informácie ohľadom súťaže aj s kompletnými pravidlami nájdeš TU.

Zdroj: Mladez.sk

Komentáre

TIP: Zaregistruj sa a vystupuj pod vlastným Zones ID.

K dispozícii nie sú žiadne komentáre.

:: PrihlásenieZaložiť nové konto Pridať nový referát

Odporúčame

0.009