Uži si rozprávkové dobrodružstvo s animákom TROLL: Príbeh o chvoste

Pondelok, 09.12.2019 16:00 Chlapec redakcia
Vytlačiť Správy pre študentov

Pokojný život v kráľovstve trollov naruší kliatba... V novom animovanom filme tvorcov Shreka či Madagaskaru sa môžeš aj ty v kine vypraviť na nečakané dobrodružstvo so sympatickými hrdinami a krásnym posolstvom. TROLL: Príbeh o chvoste príde do kín vo štvrtok 12. decembra.

Dobrodružná cesta v príbehu začína, keď trollieho kráľa Groma premení jeho nenávistný bratranec Grimmer na kameň a jeho chvost ukryje v tajomnom Zakázanom lese. Situáciu môže zvrátiť len kráľov syn Trym. Na to, aby zachránil otca a získal späť jeho chvost, má však len 3 dni. Nebezpečná výprava môže ohroziť nielen Tryma a jeho kamarátov, ale už navždy aj pokoj a harmóniu celého kráľovstva, na ktoré si brúsi zuby zákerný Grimmer.

Ak by si sa bál, že nórsko-kanadskému filmu nebudeš rozumieť, neboj sa – rozhodne budeš! V slovenskom znení z plátna zaznejú špičkoví dabingoví herci Michal Domonkoš, Natália Kóšová, Roman Matisko, René Jankovič, Dano Dangl, Peter Sklár, Soňa Norisová, Zuzana Šebová a viacerí ďalší. Film do kín prináša distribučná spoločnosť Continental film – sleduj jej Instagram a Facebook, bude sa tam s filmom aj súťažiť! ;)

Komentáre

TIP: Zaregistruj sa a vystupuj pod vlastným Zones ID.

Meno: JordanHitly
Pridané: 17/12/2019 02:07
<>ольничный лист официально задним числом ]


Založiť nové konto Pridať nový referát

Odporúčame

0.042