Portál Zones.sk oslavuje dvanáste narodeniny s vylepšenými produktami

Streda, 08.01.2020 00:00 redakcia
Tlačové správy

S tisíckami stiahnutých aplikácií a učebných materiálov uzavrel študentský portál Zones.sk už dvanásty rok svojho fungovania. Od roku 2008, kedy si ho otvorili prví používatelia, sa postupne vypracoval až na lídra medzi študentskými stránkami. Každý rok prináša množstvo nových služieb, informácií, webových a mobilných aplikácií. V nasledujúcich mesiacoch plánujú jeho tvorcovia skvalitniť všetky obsahové produkty a prilákať na svoje stránky ešte viac používateľov z celého Slovenska.

„Dvanásty rok bol pre nás mimoriadne úspešný, kedy sa nám podarilo výrazne zdokonaliť existujúce služby a tým osloviť ešte širšie cieľové skupiny používateľov. Je pre nás záväzkom, aby sme pre našich používateľov prinášali tie najlepšie služby. Máme pred sebou ďalšie výzvy, na ktorých už teraz aktívne pracujeme,“ hovorí zakladateľ Zones.sk Ľuboš Demovič. 

V uplynulom roku dosiahol Zones.sk historickú návštevnosť, keď si ho otvorili vyše osem miliónov jedinečných mladých ľudí. Portál sústavne pracoval na posilňovaní svojho obsahu a denne naň pribúdali desiatky nových referátov, slohových prác či poznámok. V súčasnosti je v databáze viac ako 19 tisíc študentských prác.

Zones.sk je najväčší študentský portál na slovenskom internete. Zameriava sa na žiakov základných, stredných, ako aj vysokých škôl. Prehľadnou formou im prináša tisícky učebných materiálov, ale aj služby, ktoré môžu využiť vo svojom voľnom čase.

Do jeho portfólia patrí najnavštevovanejší maturitný server Zmaturuj.sk s mobilnou aplikáciou Maturita SK. Okrem toho ponúka aplikáciu Zones Referáty a aplikáciu Školy s komplexnými informáciami o slovenských školských zariadeniach. Študentom sú určené aj ďalšie weby, Monitor9.skTestovanie5.skSuperBrigády.sk, VýznamSlova.sk, NájdiPSČ.sk, HladnýŠtudent.sk či Kurz-Euro.sk.

Komentáre

TIP: Zaregistruj sa a vystupuj pod vlastným Zones ID.

K dispozícii nie sú žiadne komentáre.


Odporúčame

0.012