Slovenská stredoškolská ešport liga začína svoju sezónu 2020/2021 a ty môžeš byť pri tom!

Štvrtok, 10.12.2020 15:15 redakcia
Správy pre študentov

Nezmeškaj jedinečnú online ligu a reprezentuj svoju školu v hrách CS:GO, League of Legends a Brawl Stars a zabojuj o ceny v hodnote 1820€.

Chceš si zahrať online turnaj so svojimi spolužiakmi a reprezentovať pri tom svoju školu ? Tak práve pre teba je tu projekt SSEL - Slovenská stredoškolská ešport liga, ktorá štartuje už 11.12.2020. 

Táto liga elektronického športu je určená pre študentov slovenských a českých stredných škôl, ktorí sa môžu zapojiť do súbojov o hodnotné ceny v hrách Counter-Strike: Global Offensive, Brawl Stars a League of Legends. Registrácia na ligu je zadarmo a všetky zápasy sa hrajú online z pohodlia domova. 

Do ligy sa môžeš zapojiť aj ty už dnes. Nezmeškaj svoju šancu a prihlás sa na webe yzone.sk do jedného z turnajov: 

Registrácia sa končí už 11.12.2020 12:00 tak sa poponáhľaj! Viac informácií o celom projekte nájdeš na oficiálnom webe.

Do SSEL sa môžu zapojiť aj slovenskí aj českí študenti stredných škôl a gymnázií. Podmienkou je, aby aspoň 60% hráčov z tímu bolo z rovnakej školy. Študenti hrajú o vecné ceny v celkovej hodnote 1820€:

  • CS:GO - 700€
  • League of Legends - 700€
  • Brawl Stars - 420€

Partnerom SSEL turnaja je spoločnosť Diablo Chairs. 

Projekt SSEL je ďalším dôkazom rozvoja ešportovej scény na Slovensku. Začínajúci a mladí hráči sa môžu postupne zapájať do turnajových súbojov a dokazovať tak svoje herné kvality. Sleduj Slovenskú stredoškolskú ešport ligu na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a pridaj sa na oficiálnu udalosť tu. 

Komentáre

TIP: Zaregistruj sa a vystupuj pod vlastným Zones ID.

K dispozícii nie sú žiadne komentáre.


Odporúčame

0.018