Populárne dámske parfémy v roku 2023

Piatok, 04.08.2023 10:00 redakcia
Správy pre študentov

Vaša vôňa je hlboko osobnými preferenciami. Správne tóny vás môžu rozveseliť a vzbudzovať dôveru; môžu tiež posilniť spomienky na minulosť, ktoré sú nám drahé. V tomto článku poukážeme na trendy vône vydané v roku 2023, z ktorých všetky vás určite inšpirujú.

Sisley Paris L’Eau Révée d’Hubert

Toto stelesnenie európskej elegancie je na vrchole rebríčka dámskych vôní roku 2023. Dámsky parfém s dlhou výdržou ktorý zahŕňa tóny pelargónie a sú ideálne na jar a premieňajú túto nádhernú vôňu na čuchovú blaženosť. d'Hubert obsahuje jemné, ale podmanivé tóny, ktoré pripomínajú chladný prúd vody posiaty zeleňou, kvapkami citrusov, pelargónie a dokonca aj mäty, ktoré dodávajú novú vrstvu chuti.

Whind Néroli Bronzé

Tento výtvor je právom zaradený do zoznamu najobľúbenejších parfumov pre ženy v roku 2023. Každá nota vo Whind Neroli Bronzé je skvelá, vďaka čomu je jednou z najobľúbenejších v tejto sezóne. Bohatá a určite nie ťažká kombinácia pomarančového kvetu a neroli je nadčasová vôňa, ktorá stelesňuje sofistikovanosť bez námahy.

Parfums de Marly Valaya

Ak by mal práškový cukor charakteristickú vôňu, tento rozmarný výtvor by bol jej stelesnením. Ľahká, ale sladká kvetinová vôňa s veľmi jemnou pižmovou vôňou, dámsky parfém s dlhou výdržou Valaya od Parfums de Marly je naplnená nádherným vetiverom, mandarínkou a pomarančovým kvetom.

Ak hľadáte originálne kompozície, pozývame vás na nákup do internetového obchodu makeup.sk.

Miss Dior Blooming Bouquet

Tento obľúbený najlepší dámsky parfum bol znovu vydaný v novom balení. Parfum 2023 sa prezentuje tkanými žakárovými mašľami Millefiori, inšpirovanými historickými výrobcami Maison Faure. Značka Dior neobyčajne kombinuje damašskú ružu s nádychom pivónie, vďaka čomu je vôňa čistá a zároveň zvodná. Vôňa bieleho pižma zahaľuje vrchné tóny a tlmí citrusy.

Gucci Bloom Eau de Parfum Intense

Táto nová, očarujúca verzia Gucci Bloom spaja opojný základ pačuli a krištáľový mach. Jedinečná vôňa pomarančového kvetu v kombinácii s tými najvoňavejšími kyticami jazmínu a tuberózy vás môže preniesť do vzdialených voňavých polí. Tento najlepší parfém má hlboké tóny, ktoré vyžarujú zmyselnosť.

Liis Lucienne

Je ťažké nezamilovať sa do tejto vône, ktorá je synonymom teplejšieho počasia a elegantného bieleho plátna. Nechajte sa obklopiť voňavými tónmi lekna a dračieho ovocia a vytvorte jemnú harmóniu zakaždým, keď vstúpite do miestnosti. Citrónová kôra a magnólia vedú v tejto báječnej a sviežej jarnej vôni, ktorá skvele pôsobí na pulzné body.

Aerin Mediterranean Honeysuckle Clementina

Tí, ktorí milujú nadčasové klasické jarné vône, si zamilujú túto najnovšiu vôňu od Aerin. Je svieža, ultra ženská, bez toho, aby bola príliš ťažká, so senzačným spojením zemolezu, jazmínu a bergamotu.

Ellis Brooklyn Florist Eau de Parfum

Kvetinové zmesi Florist's si zamilujú aj tí, ktorí milujú pižmové vône. Je to harmonická kombinácia najatraktívnejších kvetov: zlatá gardénia, konvalinka a nádherné okvetné lístky tuberózy. Zvláštnosť zloženia je v jeho trvácnosti, príjemná vôňa sa odhaľuje postupne a zanecháva očarujúcu stopu.

Leland Francis Cowgirl

Najlepší parfém Cowgirl dokonale kombinuje vrchné tóny, bergamot a jazmín a vytvára očarujúci vzhľad. To je nepochybne ideál, pokiaľ ide o čuchové pozdvihnutie, bez zatemňujúcej sladkosti. Stredné tóny nebeského jazmínu, pelargónie a upokojujúceho pomarančového kvetu.

Kilian Paris Can’t Stop Loving You

Táto očarujúca pižmovo-kvetinová vôňa dokonale ladí s charakteristikou pre Kilian s typickým hlbokým jantárovým základom. Kaskády pomarančových kvetov, madagaskarskej vanilky a dubového machu dodávajú najnovším vôňam kráľovský nádych. Navyše jemné náznaky somálskeho kadidla pomáhajú vyvážiť kvetinové tóny, aby neboli príliš sladké.

Aedes de Venustas Amnesia Rose

Hodvábna kvetinová fúzia, ktorá bude rezonovať u tých, ktorí hľadajú intenzívnejšiu vôňu ruží. Najlepší parfém Amnesia Rose má vzácne drevité podtóny, ktoré sa miešajú s dokonalým pomerom ružového korenia a šafranu, čo z nej robí vynikajúcu klasiku. Tóny sú jasné, veľmi čisté, ale zvodné, čo je nezvyčajné pre vône na báze ruží.

Guerlain Jasmin Bonheur

Zvodné a voňavé tóny marhule, fialky a sviežeho pomaranča sa spájajú a zvýrazňujú paletu jazmínu v najnovšej vôni Guerlain. Táto vôňa, inšpirovaná maľbou Henriho Matissa z roku 1951 „Mille Et Une Nuits“, má to pravé množstvo sladkosti a jemnosti na zimu aj na jar.

Komentáre

TIP: Zaregistruj sa a vystupuj pod vlastným Zones ID.

K dispozícii nie sú žiadne komentáre.


Odporúčame

Vygenerované za 0.018 s.