Turnaj v League of Legends pre amatérskych hráčov s prizepoolom 1050 eur € čaká iba na teba.

Štvrtok, 19.10.2023 12:00 redakcia
Správy pre študentov

Séria turnajov League of Legends v rámci YGames Open Series powered by Kia začne už 16. septembra 2023. Kia v spolupráci s YGames prináša turnajovú sériu legendárnej MOBA hry v rámci YGames Open Series.

Turnaj Bez profesionálov

YGames Open Series powered by Kia je turnaj pre amatérskych hráčov, preto profesionálni hráči a tímy sa turnajov zúčastniť nemôžu. Vstup majú povolené náhodné mixy, stredoškolské tímy, vysokoškolské tímy a podobne.

Akým štýlom sa bude hrať Turnaj?

V tejto turnajovej sérii uvidíme 4 kvalifikačné turnaje, pričom z každého turnaja postúpi najlepšia dvojica do play-off. Práve tam sa spomínaných 8 tímov stretne o celkový finančný prizepool vo výške 1050 € a vecné ceny od Kia. Zápas o tretie miesto a grandfinále budete môcť sledovať na Twitch kanáli YZone už 9.12.2023.

Formát turnajov

Kvalifikačné zápasy budú prebiehať formátom BO1, single elimination. To znamená, že výhra vás automaticky posúva do ďalšieho kola, pričom prehraný zápas znamená koniec v turnaji. Tento formát bude platiť aj v prvom kole play-off. Od druhého kola bude platný systém BO3 – double elimination. Zápas vyhráva tím, ktorý ako prvý ovládne dve hry z troch. Víťaz postupuje ďalej, porazený dostane poslednú šancu v Lower Bracket Stage.

Kde sa môžem zaregistrovať?

Registrácie do turnajov sú zadarmo, na potvrdenie účasti stačí vyplniť registračný formulár na webe yzone.sk, pričom sa môžete prihlásiť do každej zo 4 kvalifikácií. To znamená, že ak sa vám nepodarí postúpiť z prvej kvalifikácie, môžete skúsiť šťastie v nasledujúcej.

  • 1. kvalifikácia: 16.9.2023
  • 2. kvalifikácia: 7.10.2023
  • 3. kvalifikácia: 21.10.2023
  • 4. kvalifikácia: 11.11.2023
  • Play-off: 11. - 4.12.2023
  • Grandfinále + o 3. miesto: 9.12.2023

Registrácia do play-off otvorená nie je, keďže účastníkov budú určovať práve 4 kvalifikačné turnaje.

Podrobnejšie informácie a registrácie do turnajovej série League of Legends v YGames Open Series powered by Kia nájdete na stránke venovanej projektu – klikajte sem.

Generálnym partnerom projektu je Kia.

Organizátor: YGames

Komentáre

TIP: Zaregistruj sa a vystupuj pod vlastným Zones ID.

K dispozícii nie sú žiadne komentáre.


Odporúčame

Vygenerované za 0.015 s.