Zones.sk dosiahlo najvyššiu návštevnosť v histórii a oslavuje 16. narodeniny

Pondelok, 08.01.2024 00:00 redakcia
Tlačové správy

Študentský webový portál Zones.sk oslavuje 16. narodeniny od svojho založenia. Tento míľnik prichádza v čase, keď portál dosahuje rekordnú návštevnosť viac ako 1,7 milióna používateľov mesačne. Každý rok prináša množstvo nových služieb, informácií, webových a mobilných aplikácií. Od januára 2008, kedy si ho otvorili prví používatelia, sa postupne vypracoval až na lídra medzi študentskými stránkami. V trende neustáleho zvyšovania návštevnosti plánuje pokračovať novými inovatívnymi projektmi.

„Vysoká návštevnosť stránok Zones.sk ako aj pozitívna spätná odozva od používateľov nás zaväzujú, aby sme naďalej skvalitňovali naše produkty. Máme pred sebou nové výzvy a plány, na ktorých už teraz aktívne pracujeme. Chceme prinášať skvelé služby pre študentov, ktorými opäť rozšírime portfólio Zones.sk,“ hovorí zakladateľ Zones.sk Ľuboš Demovič.

V uplynulom roku dosiahol Zones.sk v marci nový rekord v návštevnosti. Počas maturitného mesiaca navštívilo stránky Zones.sk 1 705 586 reálnych používateľov. Portál sústavne pracoval na posilňovaní svojho obsahu a denne naň pribúdali desiatky nových referátov, slohových prác či poznámok. V súčasnosti je v databáze viac ako 32 tisíc študentských prác.

Zones.sk je najväčší študentský portál na slovenskom internete. Zameriava sa na žiakov základných, stredných, ako aj vysokých škôl. Prehľadnou formou im prináša tisícky učebných materiálov, ale aj služby, ktoré môžu využiť vo svojom voľnom čase.

Do jeho portfólia patrí najnavštevovanejší maturitný server Zmaturuj.sk s mobilnou aplikáciou Maturita SK. Okrem toho ponúka aplikáciu Zones Referáty a aplikáciu Školy s komplexnými informáciami o slovenských školských zariadeniach. Študentom sú určené aj ďalšie weby Monitor9.sk, Testovanie5.sk, SuperBrigády.sk, VýznamSlova.sk, NájdiPSČ.sk, HladnýŠtudent.sk či Kurz-Euro.sk.

Komentáre

TIP: Zaregistruj sa a vystupuj pod vlastným Zones ID.

K dispozícii nie sú žiadne komentáre.


Odporúčame

Vygenerované za 0.016 s.