Inšpiratívna konferencia Re-Power Your Future: Naštartujme budúcnosť Slovenska

Piatok, 02.02.2024 12:00 redakcia
Správy pre študentov

Prepojenie úspešného študentského projektu so sieťou predajní, Príbeh slobodnej firmy a duálneho vzdelávania v praxi, AI: strašiak alebo pomocník?, Vzdelávanie cez podcasty, Nová dimenzia práce a študijné odbory budúcnosti.

To sú len niektoré z tém, ktoré prináša inšpiratívna konferencia pre školy, odborníkov z praxe a všetkých stakeholderov, ktorí si uvedomujú akútnu potrebu podpory vzdelávania smerom k trendom 21. storočia. Celoslovenské podujatie v srdci Žiliny organizuje nezisková vzdelávacia organizácia Junior Achievement Slovensko v rámci medzinárodného projektu RE-POWER YOUR FUTURE v spolupráci s UniCredit Foundation.

Jej obsahom sú prednášky, panelové diskusie a workshopy viac ako 20 spíkrov, ktorí účastníkom poskytnú unikátny obraz o možnostiach vzdelávania v moderných kontúrach dnešnej doby. Cieľom podujatia je poukázať na mimoriadnu dôležitosť v profesijnom, ale aj v osobnom živote. Zároveň poodhaliť nástroje a inšpiratívne príklady z praxe, ktoré pomôžu rozvíjať silné stránky mladých ľudí vo vzdelávacom systéme.

Videozáznam z prednášok pre školy a študentov

Medzi inšpiratívnymi podnikateľskými príbehmi sa objavia také osobnosti, ako Ján Cifra, Zuzana Klena Kostková, Juraj Fehervari či Milan Junior Zimnýkoval a mnohí ďalší. Nezabudnuteľnej konferencie sa zúčastní viac ako 170 účastníkov z celého Slovenska.

Pre širokú odbornú a laickú verejnosť bude po skončení k dispozícii s podporou UNICEF aj profesionálny videozáznam bezplatne po registrácii na portáli jaslovensko.sk. Jedinečná aktivita prináša, nielen mladým ľuďom, možnosti, ako rozvíjať svoje zručnosti a talent na ceste za vlastným úspechom a sebarealizáciou.

Zdroj: Nezisková vzdelávacia organizácia Junior Achievement Slovensko, n.o.

Komentáre

TIP: Zaregistruj sa a vystupuj pod vlastným Zones ID.

K dispozícii nie sú žiadne komentáre.


Odporúčame

Vygenerované za 0.016 s.