Animovaná Noemova archa pripláva do kín už čoskoro

Streda, 07.02.2024 08:00 redakcia
Správy pre študentov

Animované filmy patria v kinách medzi najnavštevovanejšie žánre. Úspechu sa tešia najmä tie, na ktorých sa zaručene zabaví celá rodina – od detí, cez rodičov až po starkých. Už čoskoro, konkrétne 8. februára 2024 dorazí do slovenských kín snímka, ktorá spracúva jeden z najznámejších príbehov všetkých čias – potopu sveta a cestu na spásonosnej lodi, ktorú vytvoril staviteľ Noe.

Noemova archa prinesie na filmové plátna zábavné a rozkošné spracovanie biblického dobrodružstva. V centre rozprávania budú tentoraz – celkom netradične – dve myši: charizmatický, no strémovaný básnik Vini, a talentovaný i šarmantný gitarista Tito. Obaja sa prešmyknú na bájne plavidlo, kam smú nastúpiť len jeden samec a jedna samica z každého druhu. Podarí sa dvom muzikantom prežiť 40 dní a 40 nocí na lodi, kde napätie medzi mäsožravcami a bylinožravcami stúpa každou hodinou?

Vo filmovej novinke sa môžeme tešiť na množstvo svojských zvieracích hrdinov a hrdiniek, ale aj na viacero známych hlasov. V slovenskom znení sa predstavia Dávid Hartl, Peter Makranský, Martin Kaprálik, František Kovár či Lenka Lašová. Vydajte sa s nimi na unikátnu plavbu, ktorá si získa vaše srdcia! Animovaný film Noemova archa do slovenských kín prinesie distribučná spoločnosť Continental film.

Komentáre

TIP: Zaregistruj sa a vystupuj pod vlastným Zones ID.

K dispozícii nie sú žiadne komentáre.


Odporúčame

Vygenerované za 0.052 s.