:: PrihlásenieZaložiť nové konto Pridať nový referát

Odporúčame

Zones.sk s návštevnosťou viac ako 1 milión návštev za mesiac

Pondelok, 30.04.2012 00:00 Chlapec redakcia
Vytlačiť Tlačové správy
Študentský internetový portál Zones.sk - Zóny pre každého študenta zaznamenal za obdobie marec 2012 svoju historickú mesačnú návštevnosť. Navyše zaznamenal významný nárast percentuálneho počtu vracajúcich sa návštevníkov, kde až 75% používateľov navštívilo portál viac krát. Znamená to, že študenti radi a pravidelne využívajú produkty Zones.sk.


Podľa štatistík Google Analytics navštívilo v marci 2012 študentský portál 405 452 unikátnych návštevníkov, zaznamenal viac ako 1 milión návštev a niekoľko miliónov zobrazení stránok. Medzi 10 najaktívnejších slovenských miest, z ktorých prišlo najviac používateľov sú Bratislava, Košice, Žilina, Michalovce, Banská Bystrica, Nitra, Prešov, Trnava, Liptovský Mikuláš a Poprad.

Každým mesiacom čoraz viac študenti navštevujú portál z mobilných zaradení. Medzi 5 najpoužívanejších smartfónov patrí: Apple iPhone, Apple iPad, HTC Wildfire S, Samsung GT-S5830 Galaxy Ace, SonyEricsson LT15i Xperia Arc.

„S aktuálnou návštevnosťou sa zaraďujeme medzi TOP študentské portály na slovenskom internete a budeme sa snažiť túto pozíciu neustále vylepšovať. Zones.sk je miestom, kde študenti nájdu všetky potrebné informácie a služby.konštatuje Ľuboš Demovič, zakladateľ portálu Zones.sk.

Zones.sk prevádzkuje aj najnavštevovanejší maturitný server Zmaturuj.sk, deviatacký web Monitor9.sk zameraný na prípravu na celoslovenské Testovanie 9, ako aj vysokoškolský web HladnyStudent.sk s aktuálnymi jedálnymi lístkami. Študenti naviac pri cestovaní mimo Slovenska môžu využívať web Kurz-Euro.sk s informáciami o kurzoch mien a praktickou kurzovou kalkulačkou.

Komentáre

TIP: Zaregistruj sa a vystupuj pod vlastným Zones ID.

K dispozícii nie sú žiadne komentáre.
0.010