Superstránka: Vlastný web za 5 minút!

Piatok, 06.12.2013 15:45 Chlapec redakcia
Vytlačiť PR článok
Rozmýšľali ste už niekedy o založení vlastnej webstránky, na ktorej by ste mohli prezentovať svoje koníčky alebo podnikateľskú činnosť? Odradila vás vysoká cena programátora alebo webdizajnéra? So Superstránkou si môže každý vytvoriť osobnú prezentáciu na vlastnej doméne za niekoľko minút.

Superstránka pre superštudentov

Projekt superstránka.sk je určená všetkým užívateľom internetu, ktorí si chcú vytvoriť vlastnú webstránku. Superstránka je vhodná aj pre začínajúcich podnikateľov alebo študentov, ktorí hľadajú priestor na prezentáciu portfólia na vlastnej doméne.

Študentom môže Superstránka uľahčiť hľadanie brigády alebo zamestnania vo svojom odbore. Personalisti si pred pracovným pohovorom bežne vyhľadávajú informácie o uchádzačoch cez Google. Ak narazia na váš osobný web so zaujímavým portfóliom, môže to výrazne ovplyvniť ich rozhodnutie.

Nie si na Facebooku? Akoby si neexistoval!

Žijeme v dobe sociálnych sietí, ktoré výrazným spôsobom formujú našu komunikáciu. Denne zdieľame s našimi priateľmi fotky z dovoleniek, videoklipy obľúbených kapiel alebo rôzne zážitky, myšlienky a pocity. Či už chceme alebo nie, profil na Facebooku, Twitteri, Google+ alebo LinkedIne sa stal našou druhou, virtuálnou podobou.

A práve Superstránka prišla so zaujímavým nápadom – prepojiť všetky svoje profily na sociálnych sieťach na jednej osobnej webstránke. Ak radi fotíte, jednoducho zverejnite na Superstránke svoj Flickr profil. Ak sa venujete blogovaniu, tak ju prepojte so svojím blogom.

Vykročte zo zástupu nudných webov

Vzhľad Superstránky si môžete prispôsobiť podľa vlastného vkusu a pritom nepotrebujete žiadne znalosti z programovania alebo webdizajnu. Jednotlivé prvky na stránke môžete rozmiestniť tak, aby pôsobili čo najpríjemnejším dojmom. Na pozadie Superstránky môžete vložiť fotografiu alebo koláž, ktorá vystihne ducha vášho webu.

Dôležitým prvkom každej webstránky je aj farebné zladenie jej jednotlivých prvkov. Na Superstránke si môžete všetko farebne prispôsobiť. Ak si neveríte, vyskúšajte generátor farebných kombinácií, s ktorým veľmi jednoducho vyberiete ten správny odtieň pre váš web.

Superstránku vytvorila medzinárodná spoločnosť Active24, ktorá sa špecializuje na poskytovanie domén a hostingu. Služby spoločnosti využilo už 320 000 spokojných zákazníkov v celej Európe.

Komentáre

TIP: Zaregistruj sa a vystupuj pod vlastným Zones ID.

Meno: Mirka K.
Pridané: 06/12/2013 21:12
Je možné si tam vytvoriť aj triednu stránku?


Založiť nové konto Pridať nový referát

Odporúčame

0.014