V rozprávke je to tak,
Že dobro zvíťazí nad zlom,
Ale v tomto svete
Bláznivom a chladnom presne
naopak
Stále si niečo vyčítame
A sa vadíme
Zamyslime sa aspoň na chvíľu,
Či nebude lepšie kráčať s dobrom tú jeho
míľu.
Hovorme prepáč
Prosím , ďakujem
A nie, že
Nemám o to záujem.
Svet bude
Potom žiariť peknými farbami
Ja
viem život – osud
Hrajú svoju hru rôznymi kartami.
P okúsme sa aspoň o to
Žiť, ako v rozprávke
nie v nenávisti
a
pretvárke.