Mladá dievočka,
má smutné očká.
Smutno jej je,
azda niekoho miluje?
Miluje chlapca,
takého
tupca.
Čo sa ku nej neozve,
ani ju nikam nepozve.
On o tom asi nevie,
ona mu to nepovie.
Ona ho večne miluje,
no on
ju ignoruje.
Nemá ju rád,
ona si to myslí snáď.
Krásne oči on má,
vždy o ňom hovorieva.
A ona to odkiaľ vie,
že ju vôbec nemiluje?
On jej to nikdy nepovie.
Čo by jej aj povedal,
veď ju nikdy nemiloval.