Slávnostný príhovor k 40-tim narodeninám

Pomôcky » Príhovory

Autor: ypsilon (15)
Typ práce: Ostatné
Dátum: 24.07.2023
Jazyk: Slovenčina
Rozsah: 277 slov
Počet zobrazení: 258
Tlačení: 11
Uložení: 10

Slávnostný príhovor k 40-tim narodeninám 

Vážení hostia,

dnes sa tu spolu stretávame, aby sme oslávili výnimočný okamih – 40. narodeniny našej milovanej [meno jubilanta/jubilantky]. Je to chvíľa, keď sa spolu pozrieme na minulosť plnú zážitkov a úspechov, a zároveň sa tešíme na budúcnosť plnú nádeje a nových príležitostí.

Narodeniny sú pre každého z nás dôležitou udalosťou. Sú príležitosťou pre reflexiu a hodnotenie, ale aj časom na oslavu a veselie. Dnes sa oslavuje vek, ktorý nám prináša množstvo skúseností a múdrosti.

(meno jubilanta/jubilantky),

v tejto veku si stále plný/-á energie a životnej vášne. Tvoj zápal a odhodlanie priamo žiaria vo všetkom, čo robíš. Tvoje úspechy a úsilie nám slúžia ako inšpirácia a povzbudenie. Si príkladom toho, že vek je len číselná hodnota a že vášeň a ambícia nemajú hranice.

Dnes chceme vyjadriť našu úctu a obdiv k tvojmu charakteru a kvalitám. Tvoje priateľstvo je hodnotné a tvoje láskavé srdce sa bez váhania delí so všetkými okolo teba. Si príkladom skutočného priateľa a podporujúceho ducha.

Všetci tu prítomní sme sa v tvojom živote stali svedkami tvojho rastu a vývoja. Tvoje úspechy nám pripomínajú, že s odhodlaním a usilovaním môžeme dosiahnuť čokoľvek, čo si stanovíme.

V tento špeciálny deň ti prajeme, aby si pokračoval/-a v tomto nezadržateľnom závrate života. Nech ti život prináša ešte viac vzrušenia, lásky, zdravia a príležitostí na realizáciu tvojich snov. Nech ti nikdy nechýba dôvod na smiech a radosť a nech si požehnaný/-á pre každý deň, ktorý ti bude darovaný.

Takže, nech zaznejú spoločne tóny oslavy a nech sa započuje šťastný smiech. [meno jubilanta/jubilantky], nech je tento deň pre teba nesmiernym zážitkom, ktorý si budeš pamätať s úsmevom na tvári.

S úprimnými blahoželaniami,

Vaše meno

Oboduj prácu: 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1


Odporúčame

Pomôcky » Príhovory

:: KATEGÓRIE – Referáty, ťaháky, maturita:

Vygenerované za 0.025 s.
Zavrieť reklamu