Do misy nasypeme múku s cukrom. Pridáme maslo a škoricu.
Všetko spolu zmiešame na sypkú hmotu.
Ošúpeme jablká a nakrájame ich na mesiačiky.
Pripravíme si formu na pečenie a naukladáme jablká do nej.
Jablká posypeme posýpkou a dáme do rúry, ktorá je predhriata na 180°C. Pečieme približne 40min.