Záchrana

Slovenský jazyk » Slohové práce

Autor: Dievča ursula (18)
Typ práce: Referát
Dátum: 05.06.2019
Jazyk: Slovenčina
Rozsah: 186 slov
Počet zobrazení: 222
Tlačení: 17
Uložení: 14

ZÁCHRANA

Písal sa rok 3200 s na Zem prenikli zákerní mimozemšťania s ich krutým vládcom Alfom. Pristávali v obrovských lietajúcich tanieroch, ktorými chceli odvážať pozemšťanov na svoju planétu Melmak. Alf kričal : „Všetci pôjdete slúžiť na moju planétu, Melmak spojím so Zemou a budete mojimi otrokmi!“

Alf ovládol Zem, mal zázračné zbrane, ktorými všetkých zneškodnil tak, že ich premenil na mimozemšťanov.

V malom domčeku žila rodina, v ktorej sa narodil syn All, ktorý mal nevídanú silu. Keď All vyrástol, zistilo sa, že je jediným človekom na Ze- mi, ktorého nepremenili Alfove zbrane.Keď All vyrástol, zistilo sa, že je jediným človekom na Ze- mmelku, ktorého nepremenili Alfove zbrane. Založil veľkú armádu, ktorú tajme cvičil na boj.

Keď Alf vydal zákon, že pracovať na neho budú aj deti, All sa na to už nemohol pozerať a začal sa boj. Bol to veľký boj o záchranu Zeme. Alf mal lepšie zbrane, no All sa nevzdával a používal hlavne svoj rozum. Podarilo sa mu prerezať drô- ty Alfových zbraní, spôsobil veľký výbuch, ktorý zničil Alfove zbrane. Všetci pozemšťania sa opäť premenili na obyčajných ľudí a All sa stal hrdinom Zeme.

Oboduj prácu: 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 (10-najlepšie, priemer: 0)

Vyhľadaj ďalšie vhodné študentské práce pre tieto kľúčové slová:

#Zachrana ludskeho zivota


Založiť nové konto Pridať nový referát

Odporúčame

Slovenský jazyk » Slohové práce

:: KATEGÓRIE - Referáty, ťaháky, maturita:

0.027