Poďakovanie triednej pani učiteľke

Slovenský jazyk » Slohové práce

Autor: ivanus (17)
Typ práce: Ostatné
Dátum: 11.06.2020
Jazyk: Slovenčina
Rozsah: 193 slov
Počet zobrazení: 10 348
Tlačení: 272
Uložení: 272

Poďakovanie triednej pani učiteľke 

Vážená pani triedna učiteľka!

Dovoľte nám v mene našej triedy 9.B úprimne z celého srdca poďakovať za spoločne strávených krásnych 5 rokov v tejto základnej škole. Ďakujeme Vám za Vašu trpezlivosť s nami, za Vašu obetavosť aj za vedomosti, ktoré ste nám s láskou predali. Stáli ste pri nás v ľahkých a v ťažších situáciách, museli ste aj riešiť množstvo problémov a sme si plne vedomí, že ste to nemali niekedy jednoduché s nami vydržať. Ďakujeme Vám takisto za férový a profesionálny prístup.

Blíži sa koniec roka a nastáva čas lúčenia. Ani sa tomu nechce veriť, že pred 9-timi rokmi sme dostali svoje prvé vysvedčenia. Tých 9 rokov ubehlo akosi príliš rýchlo. Hoci sa naše cesty rozídu, tie krásne spomienky a zážitky na naše spoločné chvíle nám zostanú. Určite si budeme pamätať váš jedinečný a nezabudnuteľný hlas, ktorý nás veľa, veľa naučil a vďaka svojej výške a razancii nás prinútil k extrémnym výkonom v matematike a biológii.

Nadobudnuté vedomosti zúročíme v ďalších štúdiách na stredných školách. Na Vás, ako na našu triednu učiteľku budeme vždy s láskou a úctou spomínať.

Ešte raz ďakujeme za všetko, pani učiteľka XXX.

Oboduj prácu: 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1


Odporúčame

Slovenský jazyk » Slohové práce

:: KATEGÓRIE – Referáty, ťaháky, maturita:

Zavrieť reklamu
Vygenerované za 0.017 s.