To predsa nemôže byť pravda! (Rozprávanie)

Slovenský jazyk » Slohové práce

Autor: celestina (18)
Typ práce: Ostatné
Dátum: 01.02.2024
Jazyk: Slovenčina
Rozsah: 230 slov
Počet zobrazení: 303
Tlačení: 22
Uložení: 18

To predsa nemôže byť pravda! (Rozprávanie)

Dnes ráno som sa zobudil a začal som si myslieť, že to všetko musí byť sen. Nemôžem si predstaviť, že niečo takéto sa skutočne deje. Celý tento scenár je tak absurdný, že by som ho nechcel ani v najdivokejších snoch. No keď som otvoril oči, stál som tvárou v tvár realite, ktorá mi neustále opakovala, že to nie je sen, ale skutočnosť.

Je to ako z nejakého šialeného filmu. Situácie, ktoré sa deň čo deň odohrávajú v okolí, sú také nepravdepodobné, že si ich ani nemôžem predstaviť. Zdá sa, že svet okolo mňa stratil zmysel a zmietol sa do chaotického stavu, kde nič nie je tak, ako by malo byť.

Ľudia, ktorých som poznal, sa zmenili. Ich myšlienky, ich postoje, všetko sa zdá byť v zmätku. Riešenia, ktoré sme kedysi považovali za samozrejmé, sa rozplývajú v tieni neistoty. A ja sa pýtam: "To predsa nemôže byť pravda!"

Snáď sa to všetko len zosnuje, a ja sa zobudím z tohto bizarného snu. Ale keď zavriem oči a znovu ich otvorím, nič sa nezmení. Realita ma stále obklopuje, a ja sa s ňou musím vysporiadať.

Asi sa budem snažiť nájsť nejaký význam v tejto zvláštnej situácii. Možno je to výzva, ktorá ma má niečo naučiť, možno mám prejsť skúškou, ktorá zvýši moju odolnosť. Ale napriek všetkému stále zostáva v hlave tá jedna myšlienka: "To predsa nemôže byť pravda!"

Oboduj prácu: 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1


Odporúčame

Slovenský jazyk » Slohové práce

:: KATEGÓRIE – Referáty, ťaháky, maturita:

Vygenerované za 0.017 s.
Zavrieť reklamu