Slávnostný prejav

Slovenský jazyk » Slohové práce

Autor: Chlapec sp-prace (12)
Typ práce: Referát
Dátum: 27.12.2007
Jazyk: Slovenčina
Rozsah: 181 slov
Počet zobrazení: 66 822
Tlačení: 1 342
Uložení: 1 058
Vážené dámy, vážení páni,

srdečne Vás vítam na dnešnom jubilejnom päťdesiatom výročí súťaže „Rúbaj, rúbaj, až sa hory nezelenajú“. V úvode by som sa chcel poďakovať našim sponzorom, ktorými sú už tradične Slovenské železiarne a Boutique Marína. Tento rok nám poskytli prostriedky na prenajatie tejto nádhernej sály a tiež sekery pre súťažiacich, ktoré si budú môcť aj ponechať.

Ako už býva zvykom, aj na tento rok si tu užijeme veľa zábavy, hudby a rúbajúcich súťažiacich. Konkrétne to bude 75 jednotlivcov a 31 súťažných dvojíc, ktoré budú zápasiť o titul „Najrýchlejší drevorubač roku“. Ako obvykle, čas sťatia našich drevených kolov sa bude pre dvojice zdvojnásobovať. A vyhrá, pravdaže, ten najrýchlejší.

Sú tu však aj novinky. Keďže tu máme jubileum, bude sa konať aj tombola, v ktorej ktorýkoľvek z Vás môže vyhrať perfektné ceny. Sú to kozmetický kufrík od Boutiquu Marína, skrutkovač, ktorý som do tomboly venoval ja osobne a zájazd pre dve osoby v slovenskom vlaku Intercity z Bratislavy do Košíc a späť dňa 24. 12. 2001 taktiež od Boutiquu Marína.
Bavme sa teda a užívajme vzduchu presýteného praskavými zvukmi rúbaného dreva.
Zdroj: Martin Slota
Oboduj prácu: 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1


Založiť nové konto Pridať nový referát

Odporúčame

Slovenský jazyk » Slohové práce

:: KATEGÓRIE - Referáty, ťaháky, maturita:

0.013