Noc s knihou

Slovenský jazyk » Slohové práce

Autor: michaela (25)
Typ práce: Referát
Dátum: 22.02.2008
Jazyk: Slovenčina
Rozsah: 294 slov
Počet zobrazení: 4 803
Tlačení: 465
Uložení: 484
Pani učiteľka navrhla našej triede projekt, ktorý sa volal -noc s knihou-. Mali sme sa stretnuť v piatok v škole, kde sme mali prenocovať. Mali sme sa hlavne zamerať na čítanie kníh ale aj sme sa mohli zabávať.V äčšina triedy s týmto projektom súhlasila.

V piatok po skončení vyučovania som si išla domov po veci. Vzala som si spacak, tašku plnú veci. Do školy som išla spolu aj s mojou spolužiačkou. Po našom príchode sme zistili, že nás je ešte málo. Kým prišli posledný spolužiaci, my sme zatiaľ spravili poriadok, lavice sme preniesli z triedy na chodbu, doniesli sme žinienky a nachystali spacaky.

Keď prišli spolužiaci tak sme sa išli zabávať. Daktoré dievčatá a chlapci išli hrať futbal a my sme išli do telocvične hrať vybijanú. Hrali sme sa dovtedy, kým nám chalani nezačali doberať.

Potom nás učiteľký zavolali aby sme im pomohli pripravovať večeru. Pripravovali sme guličky s mliekom. Kým sme pripravovali večeru, tak chalani zatiaľ pripravovali vedľajšiu triedu na večeru. Po večeri sme urobili poriadok. Prezliekli sme sa do pyžama a išli sme čítať knihy. Niekedy nás učiteľký pustili na WC, no my sme sa naháňalí po chodbe. O polnoci sme sa už konečne vybrali spať.

Na druhý deň sme mali budíček o siedmej. Po rannej hygiene sme išli do kuchynky. Dievčatá pomáhalí variť párky a chalani zatiaľ sedeli a rozprávali sa v jedálni. Keď sme doraňajkovali tak sme umyli riad, ktorý zostal z večere a z raňajok.

Po uprataní kuchynky sme išli upratovať triedy. Upratovanie bolo nudné ale potom sme išli hrať vybijanú do telocvične. Hrali sme sa asi dve hodiny keď neskôr prišla pani učiteľka. Povedala nám, že je už jedenásť hodín.

Po chvíli sme si pobalily veci a šli sme domov. Domov som šla s mojími dvoma spolužiačkami.
Oboduj prácu: 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1


Odporúčame

Slovenský jazyk » Slohové práce

:: KATEGÓRIE - Referáty, ťaháky, maturita:

0.014