Štvrtok, 27. apríla 2017, meninyJaroslav, zajtra Jarmila
Dnes prezretých 3806 študentských prácOnline: 337 mladých ľudí

:: Prihlásenie

Odporúčame

Tlačové správy

Pre ďalšie informácie pre média nás kontaktujte na redakcia@zones.sk.

Návštevnosť

Obdobie: 03/2017 Absolútny počet jedinečných návštevníkov: 1 016 465

Zones.sk v marci navštívilo 1 milión mladých ľudí

10.04.2017
Tlačové správy

Portál Zones.sk, ktorý zhromažďuje tisícky učebných textov, v marci 2017 zaznamenal rekordnú návštevnosť. Kým počas minuloročných maturít si ho otvorilo 900 tisíc ľudí, tento rok to bolo viac ako 1 milión používateľov (tabuľka č. 1). Študenti z celého Slovenska sa pripravujú každý deň do školy prostredníctvom najväčšieho študentského portálu Zones.sk.„Teší nás, že sa nám podarilo prekonať hranicu jeden milión používateľov. Tieto výborné čísla nás zaväzujú a ... Viac »

Deviate narodeniny portálu Zones.sk s 5 miliónmi používateľmi za rok

09.01.2017
Tlačové správy

Študentský portál Zones.sk oslavuje deviate narodeniny. Od začiatku roka 2008, kedy si ho otvorili prví používatelia, sa postupne vypracoval až na lídra medzi študentskými stránkami. Každý rok prináša množstvo nových služieb, informácií, webových a mobilných aplikácií. V trende neustáleho zvyšovania návštevnosti pokračuje aj naďalej.„Deviaty rok pre nás bol mimoriadne úspešný, kedy sa nám podarilo výrazne zdokonaliť existujúce služby a tým osloviť ešte väčšie masy ... Viac »

Zones.sk oslavuje ôsme narodeniny s aplikáciami a referátmi

13.01.2016
Tlačové správy

S tisíckami stiahnutých aplikácií a učebných materiálov uzavrel študentský portál Zones.sk už ôsmy rok svojho fungovania. Číslo osem ho sprevádzalo celým minulým rokom, nielenže portál vznikol v roku 2008, podarilo sa mu dosiahnuť 800 tisíc návštevníkov za mesiac spolu vo všetkých ôsmich krajoch Slovenska.  „Za osem rokov poctivej práce sa študentský portál Zones.sk stal jednotkou na slovenskom trhu. Celý náš tím sa zaväzuje, aby sme pre mladých ľudí na Slovensku naďalej ... Viac »

SuperBrigády.sk prinesú študentom brigády na celom Slovensku

10.06.2015
Tlačové správy

Stovky brigád a sezónnych prác nájdu študenti na novom portáli SuperBrigády.sk, ktorý odštartoval od júna 2015. Jeho cieľom je nielen počas letných mesiacov priniesť čo najviac zaujímavých príležitostí, pomocou ktorých si hlavne mladí ľudia môžu privyrobiť. SuperBrigády.sk vynikajú svojou jednoduchosťou, prehľadnosťou a rýchlou možnosťou reagovať na ponuky. Používateľom ponúka jednoduché vyhľadávanie, ktoré študentom dáva možnosť sa už za pár sekúnd dostať k ... Viac »

Zones.sk prekročil hranicu návštevnosti 800 tisíc reálnych používateľov

22.04.2015
Tlačové správy

Študenti z celého Slovenska sa na písomné maturity pripravovali aj pomocou Webu. Portál Zones.sk, ktorý zhromažďuje tisícky učebných textov, totiž v marci 2015 zaznamenal rekordnú návštevnosť. Kým počas minuloročných maturít si ho otvorilo 600 tisíc ľudí, tento rok to bolo vyše 800 tisíc (tabuľka č. 1). Tvorcovia portálu očakávajú, že v nasledujúcich mesiacoch dosiahnu prvý milión mesačných návštevníkov.„Stáva sa z toho tradícia. Počas maturít nám výrazne rastie ... Viac »

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 Ďalej
0.018