Tlačové správy

Pre ďalšie informácie pre média nás kontaktujte na redakcia@zones.sk.

Návštevnosť

Obdobie: 03/2018 Absolútny počet jedinečných návštevníkov: 1 147 812

Portál Zones.sk oslavuje 10. narodeniny

08.01.2018
Tlačové správy

Študentský portál Zones.sk oslavuje desiate narodeniny. Od začiatku roka 2008, kedy si ho otvorili prví používatelia, sa postupne vypracoval až na lídra medzi študentskými stránkami. Každý rok prináša množstvo nových služieb, informácií, webových a mobilných aplikácií. V trende neustáleho zvyšovania návštevnosti pokračuje aj naďalej.„Pred desiatimi rokmi sme predstavili portál, ktorý sa postupne vypracoval na najväčší študentský portál na slovenskom internete. Máme pred ... Viac »

Nový piatacký server Testovanie5.sk

04.09.2017
Tlačové správy

Pri príležitosti nového školského roka predstavuje študentský portál Zones.sk nový piatacký server Testovanie5.sk - Testovanie 5 jednoduchšie! Novú službu ocenia predovšetkým všetci piataci základných škôl, ktorí sa rozhodli úspešne zvládnuť celoslovenské Testovanie 5. Piatacký server nájdu používatelia už v týchto dňoch dostupný na https://testovanie5.zones.sk, alebo aj na skrátenej adrese www.testovanie5.sk.„Testovanie5.sk je do série už tretí projekt a veríme, že tak, ... Viac »

Zones.sk v marci navštívilo 1 milión mladých ľudí

10.04.2017
Tlačové správy

Portál Zones.sk, ktorý zhromažďuje tisícky učebných textov, v marci 2017 zaznamenal rekordnú návštevnosť. Kým počas minuloročných maturít si ho otvorilo 900 tisíc ľudí, tento rok to bolo viac ako 1 milión používateľov (tabuľka č. 1). Študenti z celého Slovenska sa pripravujú každý deň do školy prostredníctvom najväčšieho študentského portálu Zones.sk.„Teší nás, že sa nám podarilo prekonať hranicu jeden milión používateľov. Tieto výborné čísla nás zaväzujú a ... Viac »

Deviate narodeniny portálu Zones.sk s 5 miliónmi používateľmi za rok

09.01.2017
Tlačové správy

Študentský portál Zones.sk oslavuje deviate narodeniny. Od začiatku roka 2008, kedy si ho otvorili prví používatelia, sa postupne vypracoval až na lídra medzi študentskými stránkami. Každý rok prináša množstvo nových služieb, informácií, webových a mobilných aplikácií. V trende neustáleho zvyšovania návštevnosti pokračuje aj naďalej.„Deviaty rok pre nás bol mimoriadne úspešný, kedy sa nám podarilo výrazne zdokonaliť existujúce služby a tým osloviť ešte väčšie masy ... Viac »

Zones.sk oslavuje ôsme narodeniny s aplikáciami a referátmi

13.01.2016
Tlačové správy

S tisíckami stiahnutých aplikácií a učebných materiálov uzavrel študentský portál Zones.sk už ôsmy rok svojho fungovania. Číslo osem ho sprevádzalo celým minulým rokom, nielenže portál vznikol v roku 2008, podarilo sa mu dosiahnuť 800 tisíc návštevníkov za mesiac spolu vo všetkých ôsmich krajoch Slovenska.  „Za osem rokov poctivej práce sa študentský portál Zones.sk stal jednotkou na slovenskom trhu. Celý náš tím sa zaväzuje, aby sme pre mladých ľudí na Slovensku naďalej ... Viac »

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 Ďalej

:: PrihlásenieZaložiť nové konto Pridať nový referát

Odporúčame

0.025