Tlačové správy

Pre ďalšie informácie pre média nás kontaktujte na redakcia@zones.sk.

Návštevnosť

Obdobie: 03/2019 Absolútny počet jedinečných návštevníkov: 1 260 474

Deviate narodeniny portálu Zones.sk s 5 miliónmi používateľmi za rok

09.01.2017
Tlačové správy

Študentský portál Zones.sk oslavuje deviate narodeniny. Od začiatku roka 2008, kedy si ho otvorili prví používatelia, sa postupne vypracoval až na lídra medzi študentskými stránkami. Každý rok prináša množstvo nových služieb, informácií, webových a mobilných aplikácií. V trende neustáleho zvyšovania návštevnosti pokračuje aj naďalej.„Deviaty rok pre nás bol mimoriadne úspešný, kedy sa nám podarilo výrazne zdokonaliť existujúce služby a tým osloviť ešte väčšie masy ... Viac »

Zones.sk oslavuje ôsme narodeniny s aplikáciami a referátmi

13.01.2016
Tlačové správy

S tisíckami stiahnutých aplikácií a učebných materiálov uzavrel študentský portál Zones.sk už ôsmy rok svojho fungovania. Číslo osem ho sprevádzalo celým minulým rokom, nielenže portál vznikol v roku 2008, podarilo sa mu dosiahnuť 800 tisíc návštevníkov za mesiac spolu vo všetkých ôsmich krajoch Slovenska.  „Za osem rokov poctivej práce sa študentský portál Zones.sk stal jednotkou na slovenskom trhu. Celý náš tím sa zaväzuje, aby sme pre mladých ľudí na Slovensku naďalej ... Viac »

SuperBrigády.sk prinesú študentom brigády na celom Slovensku

10.06.2015
Tlačové správy

Stovky brigád a sezónnych prác nájdu študenti na novom portáli SuperBrigády.sk, ktorý odštartoval od júna 2015. Jeho cieľom je nielen počas letných mesiacov priniesť čo najviac zaujímavých príležitostí, pomocou ktorých si hlavne mladí ľudia môžu privyrobiť. SuperBrigády.sk vynikajú svojou jednoduchosťou, prehľadnosťou a rýchlou možnosťou reagovať na ponuky. Používateľom ponúka jednoduché vyhľadávanie, ktoré študentom dáva možnosť sa už za pár sekúnd dostať k ... Viac »

Zones.sk prekročil hranicu návštevnosti 800 tisíc reálnych používateľov

22.04.2015
Tlačové správy

Študenti z celého Slovenska sa na písomné maturity pripravovali aj pomocou Webu. Portál Zones.sk, ktorý zhromažďuje tisícky učebných textov, totiž v marci 2015 zaznamenal rekordnú návštevnosť. Kým počas minuloročných maturít si ho otvorilo 600 tisíc ľudí, tento rok to bolo vyše 800 tisíc (tabuľka č. 1). Tvorcovia portálu očakávajú, že v nasledujúcich mesiacoch dosiahnu prvý milión mesačných návštevníkov.„Stáva sa z toho tradícia. Počas maturít nám výrazne rastie ... Viac »

Zones.sk odštartoval rok s rekordnou návštevnosťou 700 tisíc jedinečných používateľov

23.02.2015
Tlačové správy

Vyše 700 tisíc jedinečných používateľov počas januára 2015 využívalo služby a hľadalo informácie na Zones.sk. Vytvorili tak nový rekord, keďže študentský portál fungujúci od roku 2008 takúto návštevnosť zaznamenal vôbec prvýkrát. K vysokému číslu prispelo neustále skvalitňovanie aktuálnych projektov, pričom portál chce v tomto trende pokračovať aj naďalej.   Výrazný nárast návštevnosti dokazuje aj porovnanie s predošlým rokom. Kým v januári 2014 navštívilo ... Viac »

Naspäť 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 Ďalej


Odporúčame

0.027