Tlačové správy

Pre ďalšie informácie pre média nás kontaktujte na redakcia@zones.sk.

Návštevnosť

Obdobie: 03/2019 Absolútny počet jedinečných návštevníkov: 1 260 474

So službou NájdiPSČ.sk vaše listy nezablúdia

06.02.2013
Tlačové správy

Internetový portál Zones.sk, ktorý sa službami a informáciami už päť rokov orientuje na študentov,  rozširuje svoje portfólio o novú online službu – vyhľadávanie PSČ miest a obcí na Slovensku. Dostupná je na výstižnej adrese http://www.najdipsc.sk.Ústredným prvkom stránky je poštová obálka, do ktorej napíšete mesto, ulicu alebo PSČ. Po zadaní alebo výbere mesta z abecedného zoznamu vám aplikácia vyhľadá nielen jeho poštové smerovacie číslo, ale aj okres a kraj, v ktorom ... Viac »

Zones.sk oslavuje 5. narodeniny s veľkými ambíciami

08.01.2013
Tlačové správy

Najväčší študentský portál Zones.sk oslavuje už svoje 5. narodeniny a za toto obdobie si vybudoval stabilné miesto u veľkého množstva návštevníkov. Návštevnosť portálu Zones.sk je v súčasnosti viac ako 400 000 reálnych používateľov (RU) za mesiac a v trende neustáleho zvyšovania návštevnosti chce pokračovať aj naďalej.Zones.sk navštívilo v piatom roku až 2 194 104 reálnych používateľov a zobrazilo sa niekoľko miliónov stránok. Na viac zaznamenal význačný prírastok ... Viac »

Zones.sk predstavuje aplikáciu pre maturantov

12.11.2012
Tlačové správy

Študentský portál Zones.sk prináša novú službu pre študentov stredných škôl – Android aplikáciu s vypracovanými maturitnými témami z mnohých okruhov. Ide o prvú podobnú aktivitu portálu, no v trende vytvárania aplikácií chce v budúcnosti pokračovať.Aplikácia, ktorú si každý študent môže zadarmo stiahnuť do mobilného telefónu, obsahuje celkovo 22 okruhov. Okrem prírodných vied (matematiky, fyziky, chémie, biológie, geografie, informatiky) ponúka aj humanitné (psychológiu, ... Viac »

Zones.sk s návštevnosťou viac ako 1 milión návštev za mesiac

30.04.2012
Tlačové správy

Študentský internetový portál Zones.sk - Zóny pre každého študenta zaznamenal za obdobie marec 2012 svoju historickú mesačnú návštevnosť. Navyše zaznamenal významný nárast percentuálneho počtu vracajúcich sa návštevníkov, kde až 75% používateľov navštívilo portál viac krát. Znamená to, že študenti radi a pravidelne využívajú produkty Zones.sk.Podľa štatistík Google Analytics navštívilo v marci 2012 študentský portál 405 452 unikátnych návštevníkov, zaznamenal viac ... Viac »

Zones.sk oslavuje 4. narodeniny s novými projektmi

09.01.2012
Tlačové správy

Pred štyrmi rokmi začali prví mladí ľudia využívať služby študentského internetového portálu Zones.sk - Zóny pre každého študenta. Portál navštívilo v štvrtom roku 1 633 397 reálnych používateľov, čo predstavuje nárast o 17,22 percenta oproti predchádzajúcemu roku. Počas tohto obdobia si vybudoval priazeň u mnohých študentoch, ktorí aktívne navštevujú stránky portálu.„Sme veľmi radi, že návštevnosť Zones.sk sa každým rokom kontinuálne zvyšuje. V štvrtom roku sa ... Viac »

Naspäť 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 Ďalej


Založiť nové konto Pridať nový referát

Odporúčame

0.045