Junior Internet 2008

Pondelok, 14.01.2008 08:00 redakcia
Správy pre študentov

Ak máš 18 rokov alebo menej, si kreatívny, plný nápadov a zaujímaš sa o internet, si presne ten/tá koho hľadáme. Prihlás sa do súťaží projektu Junior Internet a porovnaj svoje schopnosti so svojimi rovesníkmi. Okrem toho môžeš získať veľa nových informácií o internete a nadviazať nové priateľstvá i užitočné kontakty. Junior Internet sa môže stať odrazovým mostíkom, ktorý Ťa posunie do sveta úspešných mladých internetových webdesignerov, programátorov, internetových novinárov, či dokonca mladých podnikateľov.

V treťom ročníku projektu Junior Internet na Slovensku boli vyhlásené tieto súťaže:

JuniorWeb - súťaž webových stránok či rozsiahlejších internetových projektov, napríklad internetových časopisov, portálov, rôznych webových služieb, osobných stránok, webové stránky na určitú tému a podobne.

JuniorDesign - súťaž designov a grafických návrhov.

JuniorText - súťaž textov na zadané témy týkajúce sa Internetu, hodnotí sa slohový štýl i myšlienkový obsah.

JuniorErb - súťaž webových stránok pre mestá, obce, regióny, turistické miesta či verejnú správu.

Víťazi súťaží získajú hodnotné ceny a predovšetkým možnosť prezentovať svoje projekty na konferencii nielen pred svojimi rovesníkmi, ale aj pred novinármi a internetovými odborníkmi. Slovenskí víťazi sa potom spolu s víťazmi z ostatných krajín zúčastnia trojdňového medzinárodného sympózia, ktoré sa tentoraz bude konať v poľskom Wroclawe. Na Junior Internete už vyhralo množstvo mladých ľudí, ktorí dnes riadia úspešné internetové projekty, pracujú v internetových médiách, alebo dokonca majú vlastné firmy, a pritom sú stále školopovinní. Aj Ty sa k nim môžeš pridať!

Do internetových súťaží sa môžeš prihlásiť až do 15. februára 2008. Prihlášky a pravidlá internetových súťaží ako aj ďalšie informácie nájdeš postupne na tejto webovej stránke. Konferencia Junior Internet sa bude konať v piatok a v sobotu 14. a 15. marca 2008 v Bratislave. Celý projekt organizujú mladí ľudia, dobrovoľníci občianskeho združenia AMAVET.

Viac o súťaži Junior Internet 2008 sa dozviete na www.juniorinternet.sk

Zdroj: Juniorinternet.sk

Komentáre

TIP: Zaregistruj sa a vystupuj pod vlastným Zones ID.

K dispozícii nie sú žiadne komentáre.


Odporúčame

Vygenerované za 0.017 s.