Deviate narodeniny portálu Zones.sk s 5 miliónmi používateľmi za rok

Pondelok, 09.01.2017 00:00 redakcia
Tlačové správy
Študentský portál Zones.sk oslavuje deviate narodeniny. Od začiatku roka 2008, kedy si ho otvorili prví používatelia, sa postupne vypracoval až na lídra medzi študentskými stránkami. Každý rok prináša množstvo nových služieb, informácií, webových a mobilných aplikácií. V trende neustáleho zvyšovania návštevnosti pokračuje aj naďalej.

„Deviaty rok pre nás bol mimoriadne úspešný, kedy sa nám podarilo výrazne zdokonaliť existujúce služby a tým osloviť ešte väčšie masy mladých ľudí. Je pre nás záväzkom, aby sme pre našich používateľov prinášali tie najlepšie služby. Už teraz máme plány na nové zaujímavé a inovatívne produkty pre všetkých Zonesákov, “ povedal zakladateľ Zones.sk Ľuboš Demovič.

V uplynulom roku dosiahol Zones.sk historickú návštevnosť, keď si ho otvorili vyše päť miliónov jedinečných mladých ľudí. Portál sústavne pracoval na posilňovaní svojho obsahu a denne naň pribúdali desiatky nových referátov, slohových prác či poznámok. V súčasnosti je v databáze viac ako 14 tisíc študentských prác. 

Zones.sk je najväčší študentský portál na slovenskom internete. Zameriava sa na žiakov základných, stredných, ako aj vysokých škôl. Prehľadnou formou im prináša tisícky učebných materiálov, ale aj služby, ktoré môžu využiť vo svojom voľnom čase.

Do jeho portfólia patrí najnavštevovanejší maturitný server Zmaturuj.sk s mobilnou aplikáciou Maturita SK. Okrem toho ponúka aplikáciu Zones Referáty a aplikáciu Školy s komplexnými informáciami o slovenských školských zariadeniach. Študentom sú určené aj ďalšie weby,  Monitor9.skSuperBrigády.skVýznamSlova.skNájdiPSČ.skHladnýŠtudent.sk či  Kurz-Euro.sk.

Komentáre

TIP: Zaregistruj sa a vystupuj pod vlastným Zones ID.

K dispozícii nie sú žiadne komentáre.


Odporúčame

0.014