Portál Zones.sk pomáha študentom už jedenásť rokov

Štvrtok, 10.01.2019 16:00 redakcia
Tlačové správy

Študentský portál Zones.sk oslavuje jedenáste narodeniny. Od januára 2008, kedy si ho otvorili prví používatelia, sa postupne vypracoval až na lídra medzi študentskými stránkami. Každý rok prináša množstvo nových služieb, informácií, webových a mobilných aplikácií. V nasledujúcich mesiacoch plánujú jeho tvorcovia spustiť nové projekty a prilákať na svoje stránky ešte viac používateľov z celého Slovenska.

„Pozitívna spätná väzba od študentov, ako aj vysoká návštevnosť stránok Zones.sk a aplikácií nás zaväzujú, aby sme naďalej skvalitňovali naše služby a prinášali ďalšie. Už teraz pripravujeme nové projekty, ktoré predstavíme ešte tento rok. Chceme prinášať skvelé produkty pre študentov, ktorými opäť rozšírime portfólio Zones.sk,“ hovorí zakladateľ Zones.sk Ľuboš Demovič.

V uplynulom roku dosiahol Zones.sk historickú návštevnosť, keď si ho otvorili vyše sedem miliónov jedinečných mladých ľudí. Portál sústavne pracoval na posilňovaní svojho obsahu a denne naň pribúdali desiatky nových referátov, slohových prác či poznámok. V súčasnosti je v databáze viac ako 16 tisíc študentských prác.

Zones.sk je najväčší študentský portál na slovenskom internete. Zameriava sa na žiakov základných, stredných, ako aj vysokých škôl. Prehľadnou formou im prináša tisícky učebných materiálov, ale aj služby, ktoré môžu využiť vo svojom voľnom čase.

Do jeho portfólia patrí najnavštevovanejší maturitný server Zmaturuj.sk s mobilnou aplikáciou Maturita SK. Okrem toho ponúka aplikáciu Zones Referáty a aplikáciu Školy s komplexnými informáciami o slovenských školských zariadeniach. Študentom sú určené aj ďalšie weby, Monitor9.skTestovanie5.skSuperBrigády.sk, VýznamSlova.sk, NájdiPSČ.sk, HladnýŠtudent.sk či Kurz-Euro.sk.

Komentáre

TIP: Zaregistruj sa a vystupuj pod vlastným Zones ID.

K dispozícii nie sú žiadne komentáre.


Odporúčame

0.904