Slovenskí a českí youtuberi sa stretnú v Bratislave, aby podporili dobrú vec

Utorok, 03.12.2019 15:00 Chlapec redakcia
Vytlačiť Správy pre študentov

Expl0ited, FiFqo, Anna Šulc, Adam Mach, Content Crew, Zlý Zajo, Miško a Cristie - toto sú mená vianočných "darčekov", ktoré môžeš osobne stretnúť už 8.12. v Avion Shopping Park Bratislava počas jedinečného bezplatného podujatia Utuberské Vianoce 2019. 

Príď si užiť skvelý program a pomôcť dobrej veci. Môžeš sa tešiť na vianočné tematické súťaže, rozhovory či rôzne challenge. Pokecaj si a odfoť sa so svojim obľúbeným youtuberom počas jednej z mnohých autogramiád. Okrem podpisu a selfie si z Utuberských Vianoc môžeš odniesť aj skvelý merch youtuberov, ktorý zakúpiš v jednom z predajných stánkov. 

Nezabudni sa zapojiť aj do tomboly, v ktorej môžeš získať hodnotné ceny od partnerov podujatia a podporiť tak dobrú vec. Celý výťažok z tomboly poputuje na konto nadácie Tvoj Buddy, ktorá spája deti z detských domovov s vyškolenými dobrovoľníkmi a pomáha im postaviť sa na vlastné nohy. Okrem partnerov sa do zbierky zapojili aj samotní youtuberi. Výťažok z predaja ich merchu taktiež putuje spomínanej dobročinnej organizácií. 

Utuberské Vianoce ti prinesú aj skvelú free-to-play hernú zónu plnú herných PC, notebookov a konzol. Príď si do Avionu vyskúšať najnovšie hry, ponor sa do virtuálnej reality alebo poraz svojich obľúbených youtuberov v 1 vs. 1 zápasoch - výber je len na tebe. 

A o čo zabojuješ v tombole? Môžeš sa tešiť na skvelé vecné a hodnotné ceny od partnerov podujatia ako Lenovo, LYNX, Samsung alebo Y-Games. Nezabudni aj navštíviť stánky partnerov, využiť skvelé akcie a vyskúšať nové technológie. Skvelé zážitky z podujatia si môžeš zvečniť aj fotografiou v stánku Epson. 

Tak nezabudni sledovať web Avion.sk - http://bit.ly/UVianoce19Zonessk a FB udalosť Utuberských Vianoc tu: http://bit.ly/UVianoce19ZS pre viac informácií o programe. Podujatie sa začína už v nedeľu 8.12. o 9:00, takže nezmeškaj a príď do Avion Shopping Park Bratislava. 

Komentáre

TIP: Zaregistruj sa a vystupuj pod vlastným Zones ID.

K dispozícii nie sú žiadne komentáre.


Založiť nové konto Pridať nový referát

Odporúčame

0.013