7. sezóna Stredoškolskej ešport ligy je tu a prináša niekoľko noviniek!

Sobota, 28.10.2023 08:00 redakcia
Správy pre študentov

Zaregistruj sa do SK/CZ ligy v hrách CS2, League of Legends, Valorant a Rocket League. Nový školský rok prináša novú sezónu Stredoškolskej ešport ligy! Zapoj sa so spolužiakmi do 7. sezóny a zabojujte o titul najlepších stredoškolských ešport tímov na SK/CZ scéne. Registrácie do jednotlivých turnajov sú otvorené; tentokrát sa môžeš tešiť na štvoricu staronových titulov. 

Registrácia do novej sezóny prebieha do 17.11.2023. Do turnajov sa môže zapojiť každý študent strednej školy a gymnázia na Slovensku a v Česku. Hrá sa o skvelé herné vecné ceny v minimálnej hodnote 2500€ (61 000 KČ).

7. sezóna prichádza rovno s niekoľkými novinkami. Liga tento krát začína 20.11. a potrvá až do konca mája 2024, kedy prebehne finále súťaže. Hráči tak majú jedinečnú možnosť si užiť lepší a dlhší formát ligy. Taktiež do sezóny vstupuje tzv. Last Chance fáza, ktorá umožní tímom ešte raz zabojovať o zotrvanie v lige. 

Poslednou novinkou sú špeciálne jednodňové miniturnaje v ligových hrách, ktoré budú prebiehať počas celej 7. sezóny. V nich sa môžeš zapojiť do súboja o vecné ceny ako napríklad myšky, headsety a iné periférie, ktoré ti vylepšia tvoj herný setup. Celkovo sa môžeš tešiť až na 8 miniturnajov.

Viac informácií o aktuálnych turnajoch a 7. sezóne nájdeš na oficiálnom webe. Sleduj SČSEL aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram. Ak potrebuješ tím na vstup ligy, pridaj sa na oficiálny Discord ligy tu - https://bit.ly/scsel7discord.

7. sezónu SČSEL ti prinášajú hlavní partneri Slovenská sporiteľňa, Fakulta elektrotechniky a informatiky STU, Technická univerzita v Košiciach a Unicorn University. 

Komentáre

TIP: Zaregistruj sa a vystupuj pod vlastným Zones ID.

K dispozícii nie sú žiadne komentáre.


Odporúčame

Vygenerované za 0.017 s.