Zones.sk oslavuje 6. narodeniny s novou aplikáciou pre študentov

Streda, 08.01.2014 00:00 redakcia
Tlačové správy
Najväčší študentský portál na Slovensku, Zones.sk oslavuje svoje 6. narodeniny. Pri tejto príležitosti pripravil pre svojich používateľov novú mobilnú android aplikáciu, v ktorej nájdu kompletnú databázu všetkých študentských prác.

Aplikácia Zones Referáty obsahuje vyše 10 tisíc referátov, ťahákov, učebných poznámok ako aj vypracovaných maturitných otázok. Kvôli väčšej prehľadnosti sú rozdelené do viac ako 40 kategórií. Študenti sa k textom môžu dostať pomocou jednoduchého vyhľadávania alebo si ich uložiť priamo do mobilu. V tom prípade si ich môžu prezerať aj v čase, keď nie sú pripojení na internet.

„Aplikácia je ideálna pre všetkých študentov, ktorí chcú mať referáty alebo učebné texty vždy so sebou. V mobile alebo tablete si môžu vyhľadať konkrétne študentské práce, prezerať si ich, ale aj zdieľať so spolužiakmi,“ vysvetľuje zakladateľ portálu Zones.sk Ľuboš Demovič ďalšie výhody aplikácie. Tá je v poradí už treťou, ktorú portál predstavil. Stiahnuť si ju môžete na https://www.zones.sk/mobilne-aplikacie/.  

Zones.sk sa počas šesťročného pôsobenia na slovenskom internetovom trhu stal suverénnym lídrom medzi študentskými stránkami. Prispôsoboval sa meniacim trendom v školstve a tisíckam študentom základných, stredných a vysokých škôl prinášal tie najlepšie služby. Len v minulom roku predstavil dva nové projekty, ktoré si aj vďaka svojej jednoduchosti a intuitívnosti našli tisícky spokojných používateľov. Portál NájdiPSČ.sk umožňuje veľmi rýchlo vyhľadať poštové smerovacie číslo všetkých slovenských miest. Mobilná aplikácia Školy zase zhromažďuje informácie o všetkých školských zariadeniach v krajine.

„Našim cieľom je čo najviac sa priblížiť potrebám všetkých slovenských študentov. Najväčšou odmenou je pre nás návštevnosť stránok a počet stiahnutých aplikácií, ktorý sa neustále zvyšuje,“ hovorí Ľuboš Demovič. Poukazuje tak na skoro tri milióny jedinečných návštevníkov, ktorí si v minulom roku otvorili stránky Zones.sk. Zároveň bola prekonaná polmiliónová návštevnosť jedinečných používateľov za mesiac.

Úspešnosť portálu a spokojnosť návštevníkov je pre jeho tvorcov veľkým záväzkom, ktorý nechcú podceniť. V znamení inovácií a zdokonaľovania už existujúcich projektov má byť preto aj celý nasledujúci rok.

Komentáre

TIP: Zaregistruj sa a vystupuj pod vlastným Zones ID.

K dispozícii nie sú žiadne komentáre.


Odporúčame

0.034