Vtipný svadobný príhovor

Pomôcky » Príhovory

Autor: ypsilon (15)
Typ práce: Ostatné
Dátum: 14.06.2023
Jazyk: Slovenčina
Rozsah: 357 slov
Počet zobrazení: 753
Tlačení: 16
Uložení: 20

Vtipný svadobný príhovor

Vážení hostia, drahá nevesta a ženích,

dovoľte mi začať tento vtipný svadobný príhovor. Všetci vieme, že dnes je veľký deň pre týchto dvaja mladých ľudí, ale tiež je to veľký deň pre nás, hostí. Prečo? No pretože sme tu, aby sme sa zabavili a neskutočne sa najedli a napili!

Vždy sme počúvali, že manželstvo je zmluva, ale nech už to bude akokoľvek, toto nie je žiadna bežná zmluva. Toto je zmluva s neobmedzenou doživotnou záručnou dobou! Takže nech je váš vzťah plný radosti, lásky a príjemných prekvapení, ale ak by sa náhodou niečo pokazilo, pamätajte, že ste získali aj záruku. (Samozrejme, je to záruka s obmedzeniami, takže prosím, čítajte si podrobné informácie v manuáli.)

Dnes sme tu, aby sme oslavovali lásku týchto dvoch ľudí, ale musím priznať, že aj my sme tu radi. Je to jedna z mála príležitostí, keď môžeme zabudnúť na všetky svoje starosti a dokonca aj na svoje diéty. Dnes je deň, keď si môžeme dovoliť prejedať sa a tancovať až do úsvitu. Takže užite si ten koláčik navyše a pridajte sa k nám na parket, pretože dnes sa kalórie nespočítavajú!

Mladomanželia, nechcem vás zastrašovať, ale od dnešného dňa sa vaša rodina rozšíri. Odteraz budete mať spoločné pranie, spoločné nákupy a spoločný televízor. No nebojte sa, je to len ďalší krok na vašej spoločnej ceste. A ak sa niekedy budete hádať o diaľkový ovládač, nezabudnite, že vzájomná dohoda a kompromisy sú základom každého šťastného manželstva. Ale v prípade nezhôd je tu vždy jednoduchý spôsob, ako vyriešiť konflikty: kto dostane posledný kúsok torty!

Keďže dnes sme všetci svedkami tohto šťastného dňa, nezabudnime, že je to aj o nás, hostoch. Preto nezabudnite vyplniť knihu s radovými údajmi a nechajte tu nevestu a ženícha s dôkazom, že vám nezabudli zaplatiť vstupné. A pamätajte, že nech už sa vám stane čokoľvek počas tohto večera, hlavná vec je, že tu sme tu všetci spolu, aby sme si užili tento jedinečný a nezabudnuteľný deň.

Takže želám mladomanželom veľa lásky, radosti a šťastia na ich spoločnej ceste. A nech si vždy nájdu čas na humor, pretože ak sa dokážu smiať spolu, dokážu prekonať všetko.

Na vaše šťastie a zdravie!

Oboduj prácu: 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

Vyhľadaj ďalšie študentské práce pre tieto populárne kľúčové slová:

#svadobný príhovor vtipný


Odporúčame

Pomôcky » Príhovory

:: KATEGÓRIE – Referáty, ťaháky, maturita:

Vygenerované za 0.021 s.
Zavrieť reklamu