Sprievodný list k zmluve VZOR

Pomôcky » Žiadosti

Autor: ypsilon (15)
Typ práce: Ostatné
Dátum: 07.06.2023
Jazyk: Slovenčina
Rozsah: 215 slov
Počet zobrazení: 398
Tlačení: 29
Uložení: 24

Sprievodný list k zmluve VZOR 

Dátum: (Dátum)

Meno a adresa príjemcu:
(Príjemca)
(Adresa príjemcu)
(Mesto, PSČ)

Meno a adresa odosielateľa:
(Odosielateľ)
(Adresa odosielateľa)
(Mesto, PSČ)

Predmet: Sprievodný list k zmluve

Vážený/á (Meno príjemcu),

s radosťou Vám zasielame túto správu spolu so zmluvou, ktorá je prílohou k tomuto sprievodnému listu. Tento dokument vám poskytne podrobné informácie o obsahu a podmienkach tejto zmluvy.

(Popis zmluvy a jej účelu)

Veríme, že táto zmluva je v súlade s Vašimi očakávaniami a že Vám bude slúžiť ako základ pre našu budúcu spoluprácu. Naším cieľom je zabezpečiť, aby obe strany mali jasné a transparentné podmienky, aby sme dosiahli úspešnú a dlhodobú spoluprácu.

V prípade, že máte akékoľvek otázky alebo potrebujete ďalšie informácie týkajúce sa tejto zmluvy, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám poskytneme ďalšie vysvetlenia alebo odpovieme na akékoľvek obavy, ktoré by ste mali.

Prosím, prečítajte si túto zmluvu starostlivo a dôkladne. V prípade, že súhlasíte s jej podmienkami a ste pripravený/á ju prijať, prosím, podpíšte ju a vráťte nám ju späť v zapečatenom obale. Po prijatí podpísanej zmluvy, budeme mať základ na začatie plnenia všetkých dohodnutých povinností a záväzkov.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o našu spoluprácu a tešíme sa na úspešné partnerstvo s Vašou spoločnosťou. Veríme, že naša spolupráca bude obohatená obojstrannou dôverou, profesionálnym prístupom a vzájomným rešpektom.

S úctou,

(Podpis odosielateľa)

(Meno a pozícia odosielateľa)

Oboduj prácu: 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1


Odporúčame

Pomôcky » Žiadosti

:: KATEGÓRIE – Referáty, ťaháky, maturita:

Vygenerované za 0.017 s.
Zavrieť reklamu