Poďakovanie mame k narodeninám

Slovenský jazyk » Básne

Autor: barbaarka (15)
Typ práce: Ostatné
Dátum: 10.07.2024
Jazyk: Slovenčina
Rozsah: 244 slov
Počet zobrazení: 167
Tlačení: 10
Uložení: 8

Poďakovanie mame k narodeninám

Milá mama,

k tvojim narodeninám by som ti chcel(a) povedať, že si pre mňa viac ako len mama – si môj vzor, priateľka a najväčšia podpora. Ďakujem ti za všetko, čo si pre mňa v živote urobila. Tvoja láska a starostlivosť sú darom, ktorý si vážim každý deň.

Prajem ti, aby tvoje narodeniny boli plné radosti, lásky a všetkého, po čom túžiš. Máš v mojom srdci špeciálne miesto a dnes chcem oslavovať teba a tvoje nespočetné príspevky do môjho života.

S láskou a vďačnosťou,

Tvoje meno

Poďakovanie mame k narodeninám

Milá mama,

dnes oslavujeme tvoje narodeniny, a ja chcem využiť túto príležitosť, aby som ti poďakoval za všetko, čo si pre mňa urobila. Tvoja láska, starostlivosť a podpora sú darom, ktorý ma neustále posúva vpred. Si skutočným pilierom našej rodiny a tvoje obete nikdy neostanú nepovšimnuté.

Na tvoje narodeniny ti želám len to najlepšie, veľa zdravia, šťastia a pohody. Ďakujem ti, že si vždy tu pre mňa.

S láskou a obdivom,

Tvoje meno

Poďakovanie mame k narodeninám

Milá mama,

dnes oslavujeme nielen ďalší rok tvojho života, ale aj všetky chvíle, ktoré si nám darovala s láskou a obetavosťou. Chcem ti poďakovať za tvoje nekonečné pochopenie, podporu a lásku, ktoré si mi vždy poskytovala bezpodmienečne. Si základom našej rodiny a zdrojom inšpirácie pre všetko, čo robím.

Na tvoje narodeniny ti prajem veľa zdravia, šťastia a aby každý tvoj deň bol plný radosti a pokoja. Ďakujem, že si, mama. Mám ťa veľmi rád/rada.

S láskou,

Tvoje meno

Oboduj prácu: 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1


Odporúčame

Slovenský jazyk » Básne

:: KATEGÓRIE – Referáty, ťaháky, maturita:

Vygenerované za 0.015 s.
Zavrieť reklamu