Vtipný príhovor k narodeninám

Pomôcky » Príhovory

Autor: ypsilon (15)
Typ práce: Ostatné
Dátum: 23.06.2023
Jazyk: Slovenčina
Rozsah: 219 slov
Počet zobrazení: 718
Tlačení: 14
Uložení: 18

Vtipný príhovor k narodeninám

Vážení hostia,

dnes sme sa tu zišli, aby sme oslávili narodeniny jedného vtipného jedinca. Je to deň, keď si zaslúži byť stredobodom pozornosti a počuť zopár vtipných slov.

Takže, ako to tak býva pri narodeninách, je tu zvyk urobiť zopár žartov na účet oslávenca. Ale nemusíte sa obávať, nebudem sa snažiť byť drsným komikom ani nič podobného. Skúsme to teda s niekoľkými narodeninovými vtipmi.

Vieš, keď človek oslavuje narodeniny, stáva sa starším. Ale neboj sa, vek je len číslo. Ak ti je dnes tridsať, tak si stále ako dospelý teenager, ktorý vie, ako používať Facebook a Snapchat.

Existuje aj jedna pozitívna vec na tvojich narodeninách - teraz môžeš oficiálne používať všetky tie skvelé zľavy pre "vznešených" dospelých. Takže si uži tých 10% zľavy na sáčok harabúr a pravidelné kontrolné prehliadky u zubára!

A vieš čo je super na tvojich narodeninách? Tvoji priatelia a rodina ťa budú obletovať ako včely med. Akurát dúfajme, že bez tých bodľovitých vecí.

Ale na vážnejšiu notu, chcem ti povedať, že si nesmierne obľúbený/á a že ťa všetci veľmi ľúbia. Tvoj vtip a veselá povaha robia z teba skutočného životabocha. Nech ti tvoje narodeniny prinášajú ďalšie zábavné príhody a smiechové záchvaty.

Takže, prosím, pridajte sa so mnou a vyzdravme tieto narodeniny tejto úžasnej a vtipnej osobe!

Na tvoje zdravie a na množstvo smiechu!

Oboduj prácu: 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1


Odporúčame

Pomôcky » Príhovory

:: KATEGÓRIE – Referáty, ťaháky, maturita:

Vygenerované za 0.021 s.
Zavrieť reklamu