Krátky príhovor ku krstinám

Pomôcky » Príhovory

Autor: ypsilon (15)
Typ práce: Ostatné
Dátum: 26.07.2023
Jazyk: Slovenčina
Rozsah: 197 slov
Počet zobrazení: 265
Tlačení: 10
Uložení: 11

Krátky príhovor ku krstinám

Drahí hostia a prítomní,

dnes sme sa tu zišli, aby sme oslávili tento výnimočný deň v živote našej rodiny - krst nášho milovaného dieťaťa. Chcem vám všetkým srdečne poďakovať, že ste sa s nami podelili o túto radostnú udalosť.

Krst je pre nás veľmi dôležitým krokom, kedy naše dieťa prijíma sväté sviatosti a stáva sa súčasťou nášho náboženského spoločenstva. Je to deň, kedy my, rodičia, dávame nášmu dieťaťu pevný základ viery, nádeje a lásky.

Je úžasné pozorovať, ako naše dieťa rastie a učí sa o svete okolo seba. Je pre nás príležitosťou rozšíriť našu rodinu o nového člena, ktorý nám prináša veľa radosti a šťastia.

Chcem sa tiež poďakovať nášmu duchovnému vodcovi, kňazovi, ktorý nás dnes sprevádza pri krste. Jeho modlitby a požehnanie posilňujú našu vieru a dávajú nášmu dieťaťu Božie požehnanie na jeho ceste životom.

Nech je náš malý anjel vždy obklopený láskou, starostlivosťou a požehnaním nás všetkých. Modlíme sa, aby ho Boh viedol a chránil na jeho ceste životom a aby sme spolu zažili mnoho šťastných a nezabudnuteľných chvíľ.

Ešte raz vám všetkým ďakujem za vašu účasť a podporu. Vďaka vám je tento deň ešte špeciálnejší a nezabudnuteľnejší. Nech vás Boh žehná.

Ďakujem.

Oboduj prácu: 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1


Odporúčame

Pomôcky » Príhovory

:: KATEGÓRIE – Referáty, ťaháky, maturita:

Vygenerované za 0.047 s.
Zavrieť reklamu