Slávnostný príhovor na ples

Pomôcky » Príhovory

Autor: ypsilon (15)
Typ práce: Ostatné
Dátum: 26.07.2023
Jazyk: Slovenčina
Rozsah: 209 slov
Počet zobrazení: 238
Tlačení: 7
Uložení: 11

Slávnostný príhovor na ples

Vážení hostia, milí priatelia,

vítam vás na tomto slávnostnom plese, kde sme sa zišli, aby sme spolu oslavili a užili si výnimočný večer. Je mi cťou stáť tu pred vami a privítať vás všetkých s úsmevom a radosťou.

Dnes je to o niečo viac než len ďalší večer plný tance a zábavy. Je to večer, kedy spolu tvoríme spomienky, zdieľame smiech a veselie a posilňujeme naše vzťahy. Ples je príležitosťou pripomenúť si, že život je krásny a treba si ho užiť do poslednej chvíle.

Tento ples je príležitosťou na to, aby sme sa zviezli na vlnách hudby, oddali sa tancu a zabudli na všetky starosti. Je to chvíľa, kedy sa cítime slobodní a šťastní, a nechávame sa unášať spoločnou radosťou.

Chcem poďakovať všetkým, ktorí prispeli k tomuto úžasnému večeru. Organizátorom, umelcom, hudobníkom, všetkým, ktorí pracovali, aby sme mohli zažiť tento nezabudnuteľný zážitok.

Všetkým tým, ktorí ste tu dnes prítomní, ďakujem, že ste si našli čas a prišli osláviť spolu s nami. Vaša prítomnosť robí tento večer ešte špeciálnejším.

Takže spoločne vstúpme do tohto večera s radosťou a nadšením. Užime si tanečné kroky, výborné jedlo a spoločnosť druhých. Nech je to večer, ktorý nám prinesie nekonečné spomienky a príjemné momenty.

Ďakujem a nech žije tento nádherný ples!

Oboduj prácu: 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1


Odporúčame

Pomôcky » Príhovory

:: KATEGÓRIE – Referáty, ťaháky, maturita:

Vygenerované za 0.053 s.
Zavrieť reklamu