Jubileum člena rodiny

Pomôcky » Príhovory

Autor: ninuska (18)
Typ práce: Ostatné
Dátum: 16.11.2023
Jazyk: Slovenčina
Rozsah: 258 slov
Počet zobrazení: 243
Tlačení: 11
Uložení: 11

Jubileum člena rodiny

Vážení prítomní,

sme dnes tu, aby sme oslávili výnimočný okamih v živote našej rodiny – jubileum jedného z našich drahých členov. Tento deň nám dáva príležitosť pozrieť sa späť na mnohé krásne chvíle, ktoré sme spolu prežili, a zároveň sa tešiť na tie, ktoré nám ešte prinesie.

Jubileá sú ako milestones na našej životnej ceste. Sú to body, ktoré nám pripomínajú, aký je život krásny a ako ho plno môžeme prežiť, keď ho zdieľame s tými, ktorých máme radi. Dnes oslavujeme nie len roky, ale aj príbehy, smiech, lásku a múdrosť, ktoré ste so sebou priniesli do našej rodiny.

Tento jedinečný jubileum je príležitosťou pre všetkých nás prejaviť vám našu vďačnosť a obdiv. Vaša prítomnosť je ako srdce rodiny, ktoré nás pospája a dodáva nám silu. Vaše skúsenosti sú ako lampáreň, ktorá nám osvetľuje cestu a ukazuje nám, ako krásny môže byť náš vlastný život.

Dovoľte nám vzdávať hold vám, nášmu milovanému členu rodiny, ktorý ste nám všetkým ukázali, ako žiť s láskou, odvahou a dôstojnosťou. Vaša prítomnosť nám dodáva istotu, že naša rodina je miestom, kde môžeme nájsť lásku a podporu v každom okamihu.

Nezabúdame ani na tie ťažké chvíle, kedy ste nám ukázali, ako sa postaviť tvárou v tvár výzvam a ako sa spoločne radovať z víťazstiev. Vaša odhodlanosť a sila sú inšpiráciou pre nás všetkých.

Dnes oslavujeme vás, našu skvostnú jubilantku/jubilanta, a tešíme sa na ďalšie krásne chvíle, ktoré nám spoločne prinesie budúcnosť. Ďakujeme vám za všetko, čo ste pre nás urobili, a želáme vám ešte mnoho ďalších šťastných rokov.

Na vaše jubileum!

Oboduj prácu: 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1


Odporúčame

Pomôcky » Príhovory

:: KATEGÓRIE – Referáty, ťaháky, maturita:

Vygenerované za 0.023 s.
Zavrieť reklamu