Príhovor k 80. narodeninám

Pomôcky » Príhovory

Autor: ninuska (18)
Typ práce: Ostatné
Dátum: 16.11.2023
Jazyk: Slovenčina
Rozsah: 254 slov
Počet zobrazení: 336
Tlačení: 15
Uložení: 14

Príhovor k 80. narodeninám

Vážený jubilant/jubilantka, vážení hostia,

dnes sa tu stretávame, aby sme oslavovali výnimočný okamih v živote našej rodiny a priateľov. Osemdesiat rokov je vek, ktorý odráža množstvo životných príbehov, múdrosti a nekonečnej lásky. Osemdesiat rokov je obdobie, kedy sa spája minulosť s prítomnosťou, vytvárajúc jedinečnú mozaiku života.

Dnes stojíme pred človekom, ktorý/ktorá nám predstavuje živý príbeh. Osemdesiat rokov plných dobrodružstva, úspechov, výziev a radostí. Vaša prítomnosť nám pripomína, že život je krásna cesta plná príležitostí na učenie a rast.

Sme tu, aby sme vám vyjadrili našu hlbokú vďačnosť a obdiv za všetko, čo ste pre nás urobili. Vaše láskavé slová, múdre rady a neustále povzbudzovanie tvoria základ našej rodiny a spoločenstva. Vaša odhodlanosť a vytrvalosť nás inšpirujú každý deň.

V týchto osemdesiatich rokoch ste zažili mnoho zmien a prispeli ste k formovaniu sveta okolo seba. Vaša história je súčasťou našej spoločnej histórie, a sme vďační, že s nami môžete zdieľať tieto vzácne chvíle.

Osemdesiat rokov nám tiež pripomínajú hodnotu rodiny a priateľstva. Vaše vzťahy a spojenia s nami a s ostatnými ľuďmi sú ako korene stromu, ktorý nám poskytuje stabilitu a podporu.

Dnes, pri týchto oslavách, neoslavujeme len čísla, ale príbeh života – váš príbeh. Ďakujeme vám za to, že ste nám ukázali cestu lásky, úcty a radosti. Vaše osemdesiatky sú príležitosťou na slávenie minulosti a tešenie sa z každého okamihu prítomnosti.

Vážený jubilant/jubilantka, želáme vám k týmto oslavám veľa šťastných momentov, lásky od všetkých, ktorí sú vám drahí, a zdravia na ďalšie roky, ktoré nám spoločne prinesie budúcnosť.

Na vašu osemdesiatku!

Oboduj prácu: 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1


Odporúčame

Pomôcky » Príhovory

:: KATEGÓRIE – Referáty, ťaháky, maturita:

Vygenerované za 0.019 s.
Zavrieť reklamu