Privítanie hostí na oslave 60–tky

Pomôcky » Príhovory

Autor: barbaarka (15)
Typ práce: Ostatné
Dátum: 10.07.2024
Jazyk: Slovenčina
Rozsah: 264 slov
Počet zobrazení: 236
Tlačení: 6
Uložení: 8

Privítanie hostí na oslave 60–tky

Vážení hostia, dámy a páni,

s veľkým potešením vás vítam na oslave 60. narodenín Dušana. Je to česť a radosť mať vás tu dnes s nami, aby sme spoločne oslavovali tento výnimočný míľnik. Dúfam, že dnešný večer bude plný nezabudnuteľných zážitkov, smiechu a radosti, ktoré budeme spomínať po celý život.

Ďakujem vám za to, že ste si našli čas byť súčasťou tejto nádhernej oslavy. Prajem nám všetkým príjemné chvíle plné zábavy a pohody.

Užite si večer, a nech je tento deň skutočne nezabudnuteľný!

Privítanie hostí na oslave 60–tky

Vážení priatelia, rodina, dámy a páni,

dovoľte mi srdečne vás privítať na oslave šesťdesiatych narodenín Dušana. Je pre nás všetkých veľkou radosťou, že môžeme spoločne osláviť tento významný míľnik v živote Dušana, ktorý tu dnes stojí s úsmevom, obklopený ľuďmi, ktorí ho majú radi.

Dnešný večer je výnimočný nielen pre Dušana, ale pre každého z nás, kto má tú česť byť tu a zdieľať túto chvíľu. Dušan prežil nádherných šesť desaťročí plných zážitkov, smiechu, niekedy aj výziev, ale predovšetkým plných nezabudnuteľných okamihov s priateľmi a rodinou.

Čaká nás večer plný zábavy, hudby a spomienok. Nech je každý okamih dnešného večera plný potešenia a radosti, tak ako život, ktorý dnes oslavujeme. Užite si nádherné jedlo, vynikajúce nápoje a spoločnosť tých, ktorí Dušanovi znamenajú najviac.

Začnime teda tento večer tým, že zdvihneme poháre na zdravie Dušana a na mnoho ďalších rokov plných zdravia, šťastia a láska. Vítajte na oslave a nechajte nás všetkých zažiť noc, ktorú budeme pamätať navždy!

Ešte raz vám ďakujem za prítomnosť a za to, že ste súčasťou tejto krásnej chvíle.

Užite si večer!

Oboduj prácu: 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1


Odporúčame

Pomôcky » Príhovory

:: KATEGÓRIE – Referáty, ťaháky, maturita:

Vygenerované za 0.018 s.
Zavrieť reklamu