Poďakovanie za gratulácie k narodeninám

Slovenský jazyk » Slohové práce

Autor: tanya
Typ práce: Ostatné
Dátum: 01.02.2015
Jazyk: Slovenčina
Rozsah: 301 slov
Počet zobrazení: 71 692
Tlačení: 1 328
Uložení: 1 333
Poďakovanie za gratulácie k narodeninám

Vyslovujem veľké „ďakujem“ za množstvo srdečných blahoželaní k mojím narodeninám. Nesmierne ma tešia prejavy Vašej podpory a veľmi si ich vážim.

**

Dovoľte mi, aby som Vám všetkým touto cestou poďakovala za všetky Vaše gratulácie k mojim dnešným meninám.
Neviem robiť krásne obrázky ani písať krásne verše a tak som si požičala jeden obrázok s citátom, ktorý patrí všetkým Vám poraďákom, ktorí ste na mňa nezabudli. Vďaka

**

Moji, milí priatelia, dámy a páni,

 
je veľmi ťažké až nemožné nájsť si také slová, ktoré dostatočne vystihujú nádherný pocit, ktorý človeka zaplaví v dôsledku naozajstného tepla priateľstva. Človek sa medzi priateľmi cíti ako voľná, zdravá a šťastná včela v slnečnej záhrade plnej nádherných kvetov. Kdekoľvek si sadne, cíti sa dobre a môže čerpať ďalšiu energiu, zdravie, silu a šťastie.

Touto cestou mi dovoľte Vám všetkým vysloviť VEĽKÉ ĎAKUJEM ZA VAŠE GRATULÁCIE k mojim narodeninám! Bol by som Vám veľmi povďačný za nasledujúci, pre mňa veľký, dar k nim:
 
Urobte čo je vo Vašich silách, aby sa všetci Vaši členovia rodiny, priatelia a známi pridali k nám a podporili občiansku iniciatívu ZA SLUŠNÚ ZDRAVOTNÚ STAROSTLIVOSŤ: Nespokojný pacient SR! Pripravujeme niečo veľké, ale potrebujeme silnejšiu podporu ľudí!!!
 
Nakoľko narodeniny sú osobným sviatkom, dovoľte mi ešte jednu osobnú prosbu na Vás: Ak máte alebo poznáte niekoho chorého, ktorého skorému uzdraveniu alebo vôbec uzdraveniu zabraňuje chamtivosť istých skupín, ktoré nevedia prestať chamtiť na úkor nášho zdravia a nikdy dobrovoľne neprestanú napriek tomu, že vedia a vidia, koľko ľudí trpí v dôsledku ich chamtivosti a nenásytnosti, prosím srdečne ho odo mňa pozdravte!!! Povedzte mu, že prichádzame a nič nás nezastaví až kým nepresadíme spravodlivosť v podobe Optimálneho zdravotného systému SR!!!
 
Ešte raz Vám ďakujem veľmi pekne a prajem Vám všetkým, Vašim rodinným príslušníkom, Vašim priateľom a všetkým našim spoluobčanom pevné zdravie a veľa šťastia a úspechov v živote!
Oboduj prácu: 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1


Odporúčame

Slovenský jazyk » Slohové práce

:: KATEGÓRIE - Referáty, ťaháky, maturita:

0.014