„ Škola aj v nemocnici “

Slovenský jazyk » Slohové práce

Autor: Dievča tinuska55
Typ práce: Referát
Dátum: 14.01.2010
Jazyk: Slovenčina
Rozsah: 201 slov
Počet zobrazení: 4 310
Tlačení: 311
Uložení: 333
Ochorela som. Dosť vážne... Nastali rôzne vyšetrenia a dni plné obáv. Čo ma teraz čaká? Prečo sú okolo mňa všetci takí vážni? Čo sa deje? Lekárka mi oznámila: „ Musíš byť izolovaná“. Dali ma na izbu, ktorej všetci hovoria „izolačka“. Bolo mi z toho veľmi smutno. Bála som sa, čo tu budem robiť. Onedlho prišla za mnou učiteľka a oznámila mi, že sa budeme učiť. Pomyslela som si že aj to je niečo aspoň nebude nuda.

To som ešte nevedela, aké zaujímavé učenie ma čaká.
Netušila som , že na izolačke je možné pracovať s internetom. Spolu sme vyhľadávali rôzne informácie o spisovateľoch, nahliadli sme do histórie a čas sa míňal. Nemala som pocit, že sa učím. Zdalo sa mi a bolo to skutočne tak, že učenie bolo pre mňa zábavou.

Takto to šlo po celý týždeň. Učiteľky sa striedali denne a ja som dobehla učivo, ktoré som mala zameškané už počas vyšetrení. Bola som spokojná, že aj keď som nechodila do školy, predsa som dobehla svojich rovesníkov. Cez internet som si s nimi písala a dozvedela som sa aj novinky zo školy. Čas prešiel a ja mám ísť domov. Som šťastná, že aj v nemocnici bola škola.

Ďakujem za túto šancu.
Oboduj prácu: 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 (10-najlepšie, priemer: 5.7)

Vyhľadaj ďalšie vhodné študentské práce pre tieto kľúčové slová:

#čo budem robiť cez prázdniny sloh #učenie fejtón #Moj prvy rok v škole #v nemocnici #nemocnica


Založiť nové konto Pridať nový referát

Odporúčame

Slovenský jazyk » Slohové práce

:: KATEGÓRIE - Referáty, ťaháky, maturita:

0.011