Motivačný list - sekretárka

Slovenský jazyk » Slohové práce

Autor: anika (25)
Typ práce: Referát
Dátum: 05.11.2013
Jazyk: Slovenčina
Rozsah: 191 slov
Počet zobrazení: 9 997
Tlačení: 452
Uložení: 518
Motivačný list - sekretárka

Na základe Vášho inzerátu na portáli www.profesia.sk uverejneného 21. 01. 2013 sa uchádzam o pracovnú pozíciu sekretárky konateľa.

Rozhodol som sa reagovať na pracovnú pozíciu ekonóma vo Vašej spoločnosti, preto že tejto pozícii môžem využiť svoje doteraz nadobudnuté znalosti. Verím, že svoje znalosti a pracovné schopnosti budú pre firmu prínosom. S veľkým záujmom som sledoval úspechy Vašej spoločnosti prezentované v médiách ale i na Veľtrhu práce v januári tohto roku.

Aktuálna ponuka voľného miesta vo Vašej firme ma zaujala v správnom čase pretože si hľadám prácu, v máji 2012 som úspešne ukončil štúdium na Obchodnej akadémii v Nitre. Ovládam bežne používané programy MS, Excel, MS Word, MS PowerPoint. Taktiež mám prax v používaní programov Omega a Olymp.

Podrobnejšie informácie sú uvedené v priloženom životopise.

Mojimi prednosťami sú samostatnosť, zodpovednosť, kreativita, komunikatívnosť. Prípade potreby spracovanie uzávierky, dokladov a štatistky, pripadne iných prác; som ochotná pracovať aj nadčas.

Nastúpiť môžem do práce od 01. 02. 2013 alebo aj ihneď.

Dúfam, že Vás môj motivačný list zaujme. Rada by som sa predstavila aj pri osobnom pohovore. Teším sa na vašu skorú odpoveď, za čo vopred ďakujem.

S pozdravom

Meno a priezvisko
Oboduj prácu: 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1


Odporúčame

Slovenský jazyk » Slohové práce

:: KATEGÓRIE – Referáty, ťaháky, maturita:

0.011