Žiadosť o zamestnanie mailom

Pomôcky » Žiadosti

Autor: ninuska (18)
Typ práce: Ostatné
Dátum: 16.11.2023
Jazyk: Slovenčina
Rozsah: 180 slov
Počet zobrazení: 208
Tlačení: 15
Uložení: 12

Žiadosť o zamestnanie mailom

Predmet: Žiadosť o Zamestnanie – (Tvoje Meno a Priezvisko)

Dobrý deň,

chcem vyjadriť svoj záujem o pracovnú pozíciu, ktorú ste zverejnili na (názov platformy alebo webovej stránky), a poskytnúť vám viac informácií o svojom profesionálnom pozadí a schopnostiach.

Meno a priezvisko: (Tvoje Meno a Priezvisko) Kontaktné údaje: (Tvoje telefónne číslo a e-mailová adresa) Adresa: (Tvoja adresa)

Študoval(a) som (Tvoje vzdelanie), kde som získal(a) znalosti v oblasti (tvoja odborná oblasť alebo študijný program). Počas svojej profesionálnej kariéry som mohol(a) nadobudnúť skúsenosti v (spomenutie relevantných skúseností, projektov, zručností), ktoré by mohli byť prínosom pre vašu spoločnosť.

Som presvedčený(a), že moje schopnosti v oblasti (tvoja odborná oblasť) a moja odhodlanosť prispieť k rastu vášho tímu ma robia vhodným(a) kandidátom/ka na túto pozíciu. Verím, že by som mohol(a) prispieť k (spomenutie konkrétnych cieľov alebo projektov spoločnosti).

Ďakujem vám za posúdenie mojej žiadosti. Som pripravený(a) sa zúčastniť osobného pohovoru, kde by som vám mohol(a) bližšie predstaviť svoje skúsenosti a diskutovať o tom, ako by som mohol(a) prispieť k vášmu tímu.

S úctou,

Tvoje Meno a Priezvisko

Tvoje telefónne číslo

Tvoja e-mailová adresa

Oboduj prácu: 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1


Odporúčame

Pomôcky » Žiadosti

:: KATEGÓRIE – Referáty, ťaháky, maturita:

Vygenerované za 0.014 s.
Zavrieť reklamu