Tlačové správy

Pre ďalšie informácie pre média nás kontaktujte na redakcia@zones.sk.

Návštevnosť

Obdobie: 03/2019 Absolútny počet jedinečných návštevníkov: 1 260 474

Portál Zones.sk oslavuje dvanáste narodeniny s vylepšenými produktami

08.01.2020
Tlačové správy

S tisíckami stiahnutých aplikácií a učebných materiálov uzavrel študentský portál Zones.sk už dvanásty rok svojho fungovania. Od roku 2008, kedy si ho otvorili prví používatelia, sa postupne vypracoval až na lídra medzi študentskými stránkami. Každý rok prináša množstvo nových služieb, informácií, webových a mobilných aplikácií. V nasledujúcich mesiacoch plánujú jeho tvorcovia skvalitniť všetky obsahové produkty a prilákať na svoje stránky ešte viac používateľov z ... Viac »

Portál Zones.sk pomáha študentom už jedenásť rokov

10.01.2019
Tlačové správy

Študentský portál Zones.sk oslavuje jedenáste narodeniny. Od januára 2008, kedy si ho otvorili prví používatelia, sa postupne vypracoval až na lídra medzi študentskými stránkami. Každý rok prináša množstvo nových služieb, informácií, webových a mobilných aplikácií. V nasledujúcich mesiacoch plánujú jeho tvorcovia spustiť nové projekty a prilákať na svoje stránky ešte viac používateľov z celého Slovenska. „Pozitívna spätná väzba od študentov, ako aj vysoká ... Viac »

Portál Zones.sk oslavuje 10. narodeniny

08.01.2018
Tlačové správy

Študentský portál Zones.sk oslavuje desiate narodeniny. Od začiatku roka 2008, kedy si ho otvorili prví používatelia, sa postupne vypracoval až na lídra medzi študentskými stránkami. Každý rok prináša množstvo nových služieb, informácií, webových a mobilných aplikácií. V trende neustáleho zvyšovania návštevnosti pokračuje aj naďalej.„Pred desiatimi rokmi sme predstavili portál, ktorý sa postupne vypracoval na najväčší študentský portál na slovenskom internete. Máme pred ... Viac »

Nový piatacký server Testovanie5.sk

04.09.2017
Tlačové správy

Pri príležitosti nového školského roka predstavuje študentský portál Zones.sk nový piatacký server Testovanie5.sk - Testovanie 5 jednoduchšie! Novú službu ocenia predovšetkým všetci piataci základných škôl, ktorí sa rozhodli úspešne zvládnuť celoslovenské Testovanie 5. Piatacký server nájdu používatelia už v týchto dňoch dostupný na https://testovanie5.zones.sk, alebo aj na skrátenej adrese www.testovanie5.sk.„Testovanie5.sk je do série už tretí projekt a veríme, že tak, ... Viac »

Zones.sk v marci navštívilo 1 milión mladých ľudí

10.04.2017
Tlačové správy

Portál Zones.sk, ktorý zhromažďuje tisícky učebných textov, v marci 2017 zaznamenal rekordnú návštevnosť. Kým počas minuloročných maturít si ho otvorilo 900 tisíc ľudí, tento rok to bolo viac ako 1 milión používateľov (tabuľka č. 1). Študenti z celého Slovenska sa pripravujú každý deň do školy prostredníctvom najväčšieho študentského portálu Zones.sk.„Teší nás, že sa nám podarilo prekonať hranicu jeden milión používateľov. Tieto výborné čísla nás zaväzujú a ... Viac »

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 Ďalej


Odporúčame

0.017