Oficiálne Testy Testovanie-9 aj s odpoveďami zverejnené tu: https://monitor9.zones.sk/testovanie9/

Vinše k promóciám

Slovenský jazyk » Básne

Autor: Dievča janka114 (26)
Typ práce: Referát
Dátum: 24.11.2013
Jazyk: Slovenčina
Rozsah: 440 slov
Počet zobrazení: 13 096
Tlačení: 350
Uložení: 387
Vinše k promóciám
K titulu inžinier dovoľ nám vinš krátky, nech Ti vždy bohatnú vedecké poznatky. I keď cieľ vysnený ponúka oddýchnuť, viem, že pôjdeš ďalej, na ďalšiu žitia púť. Že bude sprievodcom obloha belasá i riečka tajomná, čo dobrom volá sa. Že sa v Tebe nesklamú otec, mamka Tvoja, čo sledujú Tvoj každý krok, o Teba sa boja. S láskou, úctou, vďačnosťou objím si ich vrelo, v teple lásky tých dvoch sŕdc pôjdeš ďalej smelo.
-----
K úspešnému ukončeniu štúdia Ti srdečne blahoželáme a želáme veľa zdravia, šťastia a úspechov v budúcom živote, zaujímavé povolanie a splnenie všetkých snov.
-----
K úspešnému ukončeniu štúdia na vysokej škole srdečne blahoželáme.
-----
Konečne sa splnil vytúžený sen ... V rukách držíš diplom a srdce máš plné očakávania. Tak neváhaj a vykroč správnym smerom do sveta, ktorý sa nazýva ŽIVOT.
-----
Lekárom si duše, tela, jasá s Tebou rodný kraj. Pre ľudstvo smieš spraviť veľa, na to stále pamätaj! Toľko šťastia, pozornosti, koľko v tejto chvíli, nech Ťa celý život hostí, ... náš milý.
-----
Nech sa Tvoje sny stanú skutočnosťou a nech je skutočnosť krajšia ako ten najodvážnejší sen.
-----
Miesto kvetov, stisku ruky iba krátky telegram: Silou možno váľať buky, rozumom z nich stavať chrám.
-----
Písomky a skúšky už zdajú sa byť iba hrou. Roky štúdia ostanú navždy peknou spomienkou. Veľa šťastia na ceste za úspechom praje ...
-----
Po rokoch štúdia, metroch ťahákov, desiatkach prebdených nocí a náročných skúšok, je najvyšší čas využiť vedomosti a vykročiť v ústrety šťastnej budúcnosti.
-----
Škola je už minulosťou a Teba láka svet. Tak využi vedomostí a smelo vykroč vpred.
-----
Teraz nastal ten správny čas. Knižky do kúta postaviť a poriadne to osláviť.
-----
Titul zdobí Vašu snahu, fantáziu, talent, um. Ak má život správnu dráhu, chutí ako ópium.
-----
To sa Ti dnes ... žije, keď máš zrazu promócie za sebou. Neboli to ľahké roky, veru si sa neraz potil z toľkých papierov. Musela tá mama s otcom veru nosiť dňom aj nocou klobásky, aby si vraj lepšie vedel zodpovedať múdrej vede otázky. Musela tá mama s otcom nosiť veru dňom aj nocou vajíčka, aby trochu pookriala pred skúškami tvoja malá dušička.
-----
Už utíchli posluchárne, diplom hreje v náručí. Že tie roky nie sú márne, len pilnosť vám zaručí. Gaudeamus včera stíchlo, dnes je život pred vami, a ten beží strašne rýchlo, chráňte sa pred prehrami! Zápočty a skúšky kruté iste sú už zabudnuté. Nový index - čisté stránky. Život vám dá do nich známky.
-----
Už si o krok ďalej, o stupeň vyššie. Nie chvála, len slová vďaky každému, čo pri Tebe stál. Titul máš a chceš byť taký, aby svet Ti ďalej prial. P.S.: Konečne konečná (trpela pečeň). Päť rokov sa ten čas ohromne vliekol.
Oboduj prácu: 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 (10-najlepšie, priemer: 5.9)

:: PrihlásenieZaložiť nové konto Pridať nový referát

Odporúčame

Slovenský jazyk » Básne

:: KATEGÓRIE - Referáty, ťaháky, maturita:

0.015