Generácia mojich rodičov - Skupinová charakteristika

Slovenský jazyk » Slohové práce

Autor: Dievča janka114
Typ práce: Referát
Dátum: 26.11.2009
Jazyk: Slovenčina
Rozsah: 196 slov
Počet zobrazení: 9 352
Tlačení: 643
Uložení: 636
Vyhrávajúce rádio, z ktorého počuť jeden evergreen za druhým na štýl Pomádya Tiny Turner, tak na tomto fičí celá generácia mojich rodičov. Ak by ste chceli niečonamietnuť, veľmi rýchlo vám vysvetlia, že dnešná hudba, ktorú počúvame my mladí,len vymýva mozog. Úplne rovnakí sú aj v otázke obliekania. Všetko je pre nichvyzývavé, príliš krátke, čo nezakrýva kríže, a nezabúdajú nikdy podotknúť, ako na todoplatíme, keď budeme staré.

Taktiež nemajú veľa pochopenia pre našu predstavu o večierke. Byť domao desiatej?! Čo oni neboli mladí? Dnešné diskotéky a bary sú pre nich nevestince,kde sa drogy rozdávajú zdarma ako vzorky v obchodoch. A vysvetliť im, že tápísomka z matematiky bola fakt ťažká a za tú päťku nemôžeme, to je vopredprehratý boj.

A keď doma povieme „mám chlapca,“ to v ich ušiach znie, ako keby hlásilipríchod druhej svetovej vojny a Hitler bol Ten pravý. Vždy hovoria, že je to skoro, alebo začnú rozvíjať zdĺhavú debatu o tom, ako to bolo, keď oni boli mladí...Myšlienkovým pochodom mojich rodičov často vôbec nerozumiem a občas milezú na nervy a myslím si, že každý teenager to cíti podobne, ale napriek tomu ichmám veľmi rada a neviem si predstaviť život bez nich.
Oboduj prácu: 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 (10-najlepšie, priemer: 4)


Založiť nové konto Pridať nový referát

Odporúčame

Slovenský jazyk » Slohové práce

:: KATEGÓRIE - Referáty, ťaháky, maturita:

0.019